wo 1 mei 2024 |
Circusstad festival |
1/5 (wo) - 5/5 (zo) Circusstad festival van Stichting Rotterdam Circusstad , Diverse locaties, Rotterdam , Circus |
do 2 mei 2024 |
Rennen voor geluk |
2/5 (do) Rennen voor geluk van Coen Cuijpers , Theater Perdu, Amsterdam, Storytelling |
do 2 mei 2024 |
Stilte of storm |
2/5 (do) Stilte of storm van Ewa Chojecka & Maj van der Mersch , Theater Na de Dam, Theater Slot, Zeist, Muziektheater |
do 2 mei 2024 |
Tout Rien |
2/5 (do) Tout Rien van Compagnie Modo Grosso , Circusstad festival, de Doelen, Rotterdam, Circus |
do 2 mei 2024 |
Masterclass |
2/5 (do) Masterclass van Pia Douwes e.a. , DeLaMar, Amsterdam, Toneel |
vr 3 mei 2024 |
The Odd Ones |
3/5 (vr) The Odd Ones van Simon Granis Ossoinak (co-productie) , Circusstad festival, Theater Rotterdam , Circus |
vr 3 mei 2024 |
As The World Hurts |
3/5 (vr) As The World Hurts van Antiklimax / Grand Theatre Groningen , Grand Theatre, Groningen, Toneel |
vr 3 mei 2024 |
ADEM RUIMTE LICHT |
3/5 (vr) ADEM RUIMTE LICHT van KunstKlank , Oude Jeroenskerk, Noordwijk, Muziektheater |
vr 3 mei 2024 |
What now? |
3/5 (vr) What now? van Eclecctic Collective , Circusstad festival, Arena Schouwburgplein, Rotterdam , Circus |
vr 3 mei 2024 |
Scherven en flitsen |
3/5 (vr) Scherven en flitsen van Billy de Walle , Theater Na de Dam, Theater Dakota, Den Haag, Toneel |
vr 3 mei 2024 |
Moed- Je mag wel bang zijn maar niet laf |
3/5 (vr) Moed- Je mag wel bang zijn maar niet laf van Pier21 , Het Jeltingahuis, Buitenpost, Toneel |
vr 3 mei 2024 |
Monument |
3/5 (vr) Monument van VegeLijf , Theater Na de Dam, Verkadefabriek, Den Bosch, Installatie |
vr 3 mei 2024 |
Shenanigans |
3/5 (vr) Shenanigans van Jam. Shenanigans (co-productie) , Circusstad festival, de Doelen, Rotterdam, Circus |
vr 3 mei 2024 |
SCHULD (12+) |
3/5 (vr) SCHULD (12+) van Theaterfirma LINEA REKTA , Gerrit's Tuin, Zwolle , Muziektheater |
vr 3 mei 2024 |
Il trittico |
3/5 (vr) Il trittico van De Nationale Opera , Nationale Opera en Ballet, Amsterdam, Opera |
vr 3 mei 2024 |
A Night With Queen Angelito |
3/5 (vr) A Night With Queen Angelito van Orkater , Theater Bellevue, Amsterdam, Muziektheater |
vr 3 mei 2024 |
Storm (12+) |
3/5 (vr) Storm (12+) van Theater Sonnevanck , Theater Sonnevanck, Enschede, Jeugd |
vr 3 mei 2024 |
Duif |
3/5 (vr) Duif van Hanna de Vletter , Circusstad festival, Theater Rotterdam , Circus |
vr 3 mei 2024 |
Moed |
3/5 (vr) Moed van Pier21 , Jeltingahuis, Buitenpost, Toneel |
vr 3 mei 2024 |
Dr. Jazz |
3/5 (vr) Dr. Jazz van Club Duif , Theater na de Dam, Theater Kikker, Utrecht, Muziektheater |
vr 3 mei 2024 |
Circusstad Gala 2024 |
3/5 (vr) Circusstad Gala 2024 van Circusstad Festival , Circusstad festival, Oude Luxor Theater, Rotterdam , Circus |
vr 3 mei 2024 |
Hannah - De belofte voorbij |
3/5 (vr) Hannah - De belofte voorbij van Venmans Productions , Schouwburg Amstelveen , Toneel |
za 4 mei 2024 |
Getuigenis |
4/5 (za) Getuigenis van Roziena Salihu en Momo Samwel , Theater Na de Dam, Frascati, Amsterdam, Toneel |
za 4 mei 2024 |
Een ster verdwijnt |
4/5 (za) Een ster verdwijnt van Theater voor Iedereen , Theater Na de Dam, Dorpskerk Moordrecht, Toneel |
za 4 mei 2024 |
PSS PSS |
4/5 (za) PSS PSS van Baccalà , Circusstad festival, Oude Luxor Theater, Rotterdam , Circus |
za 4 mei 2024 |
Stuk Stoppelman |
4/5 (za) Stuk Stoppelman van Gonny Gaakeer , Theater Na de Dam, De Balie, Amsterdam, Toneel |
za 4 mei 2024 |
Dat deed je gewoon (8+) |
4/5 (za) Dat deed je gewoon (8+) van Eva Benjamins , Theater De Krakeling, Amsterdam , Toneel |
za 4 mei 2024 |
For a look or a touch |
4/5 (za) For a look or a touch van Matangi Quartet , Korzo, Den Haag , Opera |
za 4 mei 2024 |
Toch kennen dromen ook gevoel voor tijd |
4/5 (za) Toch kennen dromen ook gevoel voor tijd van Feest der Poezie , Theater Na de Dam, TenClub, Amsterdam, Locatietheater |
za 4 mei 2024 |
Raven |
4/5 (za) Raven van Still Hungry , Circusstad festival, Chapiteau, Schouwburgplein, Rotterdam, Circus |
za 4 mei 2024 |
Entre Cordes |
4/5 (za) Entre Cordes van Modo Grosso , Circusstad festival, Arena Schouwburgplein, Rotterdam , Circus |
za 4 mei 2024 |
Dansen in het duister |
4/5 (za) Dansen in het duister van Mini Theater Friesland , Theater Na de Dam, Posthuis Theater, Heerenveen, Toneel |
za 4 mei 2024 |
Ancrage |
4/5 (za) Ancrage van Sencirk , Circusstad festival, De Doelen, Rotterdam, Circus |
za 4 mei 2024 |
Schuldig landschap |
4/5 (za) Schuldig landschap van Malou Gorter , Theater Na de Dam Producties, Koninklijk Theater Carré, Amsterdam, Toneel |
zo 5 mei 2024 |
Let's talk about Europe |
5/5 (zo) - 12/5 (zo) Let's talk about Europe van Parktheater Eindhoven , Parktheater, Eindhoven, Divers |
zo 5 mei 2024 |
De steen in mijn mond |
5/5 (zo) De steen in mijn mond van MATZER Theaterproducties , Kamp Vught, Locatietheater |
ma 6 mei 2024 |
Ghost Box (12+) |
6/5 (ma) Ghost Box (12+) van Duda Paiva Company , De Lieve Vrouw, Amersfoort, Poppentheater |
di 7 mei 2024 |
ExploreZ Festival 2024 |
7/5 (di) - 18/5 (za) ExploreZ Festival 2024 van ExploreZ Festival , ZID Theater, Amsterdam, Divers |
wo 8 mei 2024 |
Stream of Unconsciousness |
8/5 (wo) Stream of Unconsciousness van Cristian Boscheri, Justin de Jager & Sam Deliveyne , Urban Dansdagen, Natlab, Eindhoven , Dans |
wo 8 mei 2024 |
The Borderland: dark promise |
8/5 (wo) The Borderland: dark promise van Nazar Rakhmanov / Frascati Producties , Frascati, Amsterdam , Dans |
do 9 mei 2024 |
Het Eerste Avondmaal |
9/5 (do) Het Eerste Avondmaal van Podium NOORD en Ensemble Hen , Podium NOORD, Den Haag, Participatietheater |
vr 10 mei 2024 |
Medea's Kinderen |
10/5 (vr) Medea's Kinderen van Milo Rau , Internationaal Theater Amsterdam , Toneel |
za 11 mei 2024 |
Spiergeheugen |
11/5 (za) Spiergeheugen van mc KASSETT en Dansblok , Out of Your Mind Art Hub, Leiden, Dans |
zo 12 mei 2024 |
Prova |
12/5 (zo) Prova van SubLab Scene en NoMads , ExploreZ Festival, ZID Theater, Amsterdam, Dans |
ma 13 mei 2024 |
Secrets of the Infinite Sea |
13/5 (ma) Secrets of the Infinite Sea van Lily Abichahine , Faculteit rechten, Universiteit Utrecht , Lezing |
ma 13 mei 2024 |
Creative Access Lab |
13/5 (ma) - 5/6 (wo) Creative Access Lab van New Pack Inclusion Creators / Toneelschuur Producties , Schuur, Haarlem, Lezing |
di 14 mei 2024 |
Hommage aan Theo Nijland |
14/5 (di) Hommage aan Theo Nijland van Amsterdams Kleinkunst Festival , Amsterdam Kleinkunst Festival, Kleine Komedie, Amsterdam , Kleinkunst |
wo 15 mei 2024 |
Hurt me baby one more time |
15/5 (wo) Hurt me baby one more time van SHIFFT , Podium Hoge Woerd, Utrecht, Dans |
do 16 mei 2024 |
Under Construction |
16/5 (do) - 18/5 (za) Under Construction van Frascati Producties- met o.a. Cheyenne Toney, Vladlena Sandu, Pensive Vivifier , Frascati, Amsterdam , Divers |
do 16 mei 2024 |
India Dans Festival |
16/5 (do) - 26/5 (zo) India Dans Festival van Korzo , Korzo, Den Haag , Dans |
do 16 mei 2024 |
caMARá |
16/5 (do) caMARá van Antagon Theater AKTion , ExploreZ Festival, ZID Theater, Amsterdam, Divers |
do 16 mei 2024 |
Do Not Run Fly |
16/5 (do) Do Not Run Fly van NDT1, Marcos Morau, Yoann Bourgeois & Marie Bourgeois, Crystal Pite , Amare, Den Haag, Dans |
do 16 mei 2024 |
Coerced & Freely Given |
16/5 (do) Coerced & Freely Given van Merel Severs , Theater aan de Rijn, Arnhem , Bewegingstheater |
do 16 mei 2024 |
GAIA-24 |
16/5 (do) GAIA-24 van Opera Aperta , O. Festival, TR25 Schouwburg, Rotterdam, Opera |
do 16 mei 2024 |
O. Festival |
16/5 (do) - 26/5 (zo) O. Festival , Verschillende locaties in Rotterdam , Divers |
do 16 mei 2024 |
Cloud Messenger |
16/5 (do) Cloud Messenger van Klapstuk, Zangam, Korzo, Gauri Sharma Tripathi, New European Ensemble, Theaterkoor Dario Fo , IND Festival, Korzo, Den Haag , Dans |
vr 17 mei 2024 |
Black Lodge |
17/5 (vr) Black Lodge van David T. Little & Timur Bekbosunov , O. Festival, TR25 Schouwburg, Rotterdam, Opera |
vr 17 mei 2024 |
In het Oog van de Orkaan |
17/5 (vr) In het Oog van de Orkaan van De Amazones , O. Festival, Werkplaats Walhalla, Rotterdam, Musical |
vr 17 mei 2024 |
Ethereal Realms - all fiction is metaphor |
17/5 (vr) Ethereal Realms - all fiction is metaphor van Marie Delprat / Aïda Gabriëls , O. Festival, TR25 Schouwburg - Krijn Boon Studio, Rotterdam, Performance |
vr 17 mei 2024 |
Over de Bogen |
17/5 (vr) Over de Bogen van Strijbos & Van Rijswijk, Rotterdamse Dakendagen, O. Festival , O. Festival, Heer Bokelweg, Rotterdam, Audiotour |
vr 17 mei 2024 |
Sobremesa |
17/5 (vr) Sobremesa van Marlies Ruigrok , Yes In My Backyard, Victoriepark, Alkmaar, Muziektheater |
vr 17 mei 2024 |
Klytaimnestra |
17/5 (vr) Klytaimnestra van Toneelhuis, Olympique Dramatique, STAN , Internationaal Theater Amsterdam , Toneel |
vr 17 mei 2024 |
Broadway Den Hoorn 2024 |
17/5 (vr) - 19/5 (zo) Broadway Den Hoorn 2024 van Broadway Texel , Den Hoorn, Kleinkunst |
vr 17 mei 2024 |
WATER |
17/5 (vr) WATER van ZID Theater , ExploreZ Festival, Theater Centrale OBA, Amsterdam, Toneel |
vr 17 mei 2024 |
Road to Nowhere |
17/5 (vr) Road to Nowhere van ArtEZ Muziektheater, Silke van Kamp , Festival Karavaan, Alkmaar, Locatietheater |
vr 17 mei 2024 |
Yes In My Backyard 2024 |
17/5 (vr) - 26/5 (zo) Yes In My Backyard 2024 van Karavaan en Podium Victorie , Victoriepark, Alkmaar, Divers |
za 18 mei 2024 |
PUT |
18/5 (za) PUT van Tenue Continu , Festival Karavaan, Alkmaar, Locatietheater |
za 18 mei 2024 |
Notwehr |
18/5 (za) Notwehr van Annelies Van Parys, Gaea Schoeters, Studio Minailo, HERMESensemble, B'Rock Vocal Consort, La Biennale di Venezia , O. Festival, TR25 Schouwburg, Rotterdam, Muziektheater |
za 18 mei 2024 |
If you scream I whisper |
18/5 (za) If you scream I whisper van Youri Peters & Marie Khatib-Shahidi , Festival Karavaan, Alkmaar, Dans |
za 18 mei 2024 |
Animal Farm |
18/5 (za) Animal Farm van Flip Noorman , O. Festival, Kantine Walhalla, Rotterdam, Muziektheater |
za 18 mei 2024 |
Kaatje Kooij's Stand-up Show: De Musical |
18/5 (za) Kaatje Kooij's Stand-up Show: De Musical van Kaatje Kooij , O. Festival, Kleine Walhalla, Rotterdam, Musical |
za 18 mei 2024 |
Dat Gat |
18/5 (za) Dat Gat van Femke Arnouts , Karavaan Festival, Alkmaar, Locatietheater |
za 18 mei 2024 |
The Inner Circle |
18/5 (za) The Inner Circle van Rajiv Bhagwanbali , O. Festival, De Koepels, Rotterdam, Muziektheater |
za 18 mei 2024 |
LOEI |
18/5 (za) LOEI van Flavia Faas , Karavaan Festival, Alkmaar, Locatietheater |
za 18 mei 2024 |
Café De Verlossing |
18/5 (za) Café De Verlossing van Silbersee , Grote Kerk, Alkmaar, Muziektheater |
za 18 mei 2024 |
Between the lines & Natura Rebellis |
18/5 (za) Between the lines & Natura Rebellis van Marjolijn Dijkman & Henry Vega , O. Festival, V2_, Rotterdam, Installatie |
zo 19 mei 2024 |
Fledermaus Forever |
19/5 (zo) Fledermaus Forever van Les Âmes Perdues, Tom Goossens, Mitch Van Landeghem, DESCHONECOMPANIE & Ma’Ma Queen , O. Festival, TR25 Schouwburg, Rotterdam, Muziektheater |
zo 19 mei 2024 |
De Boer Op |
19/5 (zo) De Boer Op van HKU, Karavaan, Aeres , Yes in my Backyard, Victoriepark, Alkmaar , Locatietheater |
zo 19 mei 2024 |
Theaterfestival Vuurol 2024 |
19/5 (zo) - 20/5 (ma) Theaterfestival Vuurol 2024 van Theaterfestival Vuurol , Lage Vuursche, Toneel |
zo 19 mei 2024 |
Ekstasis |
19/5 (zo) Ekstasis van Zephyr Brüggen, , Festival Karavaan, Alkmaar , Locatietheater |
zo 19 mei 2024 |
Oma (3+) |
19/5 (zo) Oma (3+) van Mime Wave Kids , Stadsschouwburg Utrecht, Dans |
zo 19 mei 2024 |
Elk bos is een opstand |
19/5 (zo) Elk bos is een opstand van Afslag Eindhoven , Karavaan Festival, Alkmaar, Locatietheater |
zo 19 mei 2024 |
Nachtcafé |
19/5 (zo) Nachtcafé van Alex Roeka , De Kleine Komedie, Amsterdam, Muziektheater |
zo 19 mei 2024 |
Maat/ Bro |
19/5 (zo) Maat/ Bro van Jan Taks, Mime-opleiding (ATD, Amsterdam) , Karavaan Festival, Alkmaar, Dans |
zo 19 mei 2024 |
La scala di seta | Il signor Bruschino |
19/5 (zo) La scala di seta | Il signor Bruschino van Opera Zuid , Parkstad Limburg Theaters, Heerlen, Opera |
ma 20 mei 2024 |
Nina |
20/5 (ma) Nina van Claron McFadden, Luigi De Angelis, Fanny & Alexander , O. Festival, TR25 Schouwburg, Rotterdam, Muziektheater |
ma 20 mei 2024 |
Hatched Ensemble |
20/5 (ma) Hatched Ensemble van Mamela Nyamza’s , Internationaal Theater Amsterdam, Dans |
di 21 mei 2024 |
Geweld & Vibrato |
21/5 (di) Geweld & Vibrato van Huba de Graaff, HIIIT , O. Festival, TR25 Schouwburg, Rotterdam, Opera |
wo 22 mei 2024 |
De hondenpoep aanval |
22/5 (wo) - 23/5 (do) De hondenpoep aanval van Wunderbaum in co-productie met Theaterhaus Jena , Frascati, Amsterdam , Toneel |
do 23 mei 2024 |
Steefs O.2 Show |
23/5 (do) Steefs O.2 Show van Steef de Jong, het DoelenEnsemble & gasten , O. Festival, Oude Luxor Theater, Rotterdam, Opera |
do 23 mei 2024 |
SPRING Performing Arts Festival |
23/5 (do) - 1/6 (za) SPRING Performing Arts Festival van SPRING Performing Arts Festival , Utrecht, Performance |
do 23 mei 2024 |
Mothers a song for wartime |
23/5 (do) Mothers a song for wartime van Marta Górnicka & THE CHORUS OF WOMEN Foundation , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
do 23 mei 2024 |
RUSH |
23/5 (do) RUSH van Mette Ingvartsen , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
vr 24 mei 2024 |
Fires of Varanasi |
24/5 (vr) Fires of Varanasi van Ragamala Dance Company , IND Festival, Korzo, Den Haag , Dans |
vr 24 mei 2024 |
The Syncopators |
24/5 (vr) The Syncopators van Fiksdal, Floen, Slåttøy , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
vr 24 mei 2024 |
Hands Made |
24/5 (vr) Hands Made van Begüm Erciyas , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
vr 24 mei 2024 |
Dido & Æneas |
24/5 (vr) Dido & Æneas van The Fat Lady Opera groep , Dorpskerk, Bloemendaal, Opera |
vr 24 mei 2024 |
Kono Atari No Dakota |
24/5 (vr) Kono Atari No Dakota van Michikazu Matsune & Martine Pisani , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
vr 24 mei 2024 |
Testament van de mens |
24/5 (vr) Testament van de mens van Kathlyn Wuyts , Karavaan, Lioba Klooster, Alkmaar, Muziektheater |
vr 24 mei 2024 |
Thanks for being here |
24/5 (vr) Thanks for being here van Ontroerend Goed , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
vr 24 mei 2024 |
DEEP/END |
24/5 (vr) DEEP/END van Club Gewalt en De Dansers , O. Festival, TR25 Schouwburg, Rotterdam, Dans |
vr 24 mei 2024 |
ZUAM |
24/5 (vr) ZUAM van Futurists Foundation / Jerzy Bielski , O. Festival, Buitenplaats Brienenoord, Rotterdam, Opera |
za 25 mei 2024 |
Breathe |
25/5 (za) Breathe van Milla Koistinen , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
za 25 mei 2024 |
Overkill |
25/5 (za) Overkill van Martijn Koning , Theater de Veste, Delft, Cabaret |
za 25 mei 2024 |
ENT Congres: Wat nu?! |
25/5 (za) ENT Congres: Wat nu?! van Ensemble Nieuwe Theaterwerkers (ENT) , Artez, Arnhem, Divers |
za 25 mei 2024 |
HMADCHA |
25/5 (za) HMADCHA van Taoufiq Izeddiou, Company Anania , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
za 25 mei 2024 |
Meryem’s Ballad |
25/5 (za) Meryem’s Ballad van babelfis & Mert Akbal , O. Festival, TR25 Schouwburg, Rotterdam, Storytelling |
za 25 mei 2024 |
tReta |
25/5 (za) tReta van Original Bomber Crew , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
zo 26 mei 2024 |
collection of Turkowski & Nowacka |
26/5 (zo) collection of Turkowski & Nowacka van Turkowski & Nowacka , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
ma 27 mei 2024 |
Ensemble, Ensemble 2 |
27/5 (ma) Ensemble, Ensemble 2 van Entertainment En Alles , DeLaMar, Amsterdam , Musical |
di 28 mei 2024 |
Delft Fringe Festival 2024 |
28/5 (di) - 9/6 (zo) Delft Fringe Festival 2024 van Delft Fringe Festival , Delft, Divers |
di 28 mei 2024 |
All Watched Over by Machines of Loving Grace |
28/5 (di) All Watched Over by Machines of Loving Grace van Ezra Veldhuis & Bosse Provoost , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
di 28 mei 2024 |
Verhalen van Verwekkers |
28/5 (di) Verhalen van Verwekkers van Mystha Mandersloot , Delft Fringe, Stadsboerderij Rietveld, Toneel |
wo 29 mei 2024 |
Haribo Kimcho |
29/5 (wo) Haribo Kimcho van Jaha Koo / CAMPO , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
wo 29 mei 2024 |
TILT |
29/5 (wo) TILT van Andrea Božić & Julia Willems , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
wo 29 mei 2024 |
Edward Scissorhands |
29/5 (wo) Edward Scissorhands van Matthew Bourne , Koninklijk Theater Carré, Amsterdam, Dans |
wo 29 mei 2024 |
Skid en Wild Poetry |
29/5 (wo) Skid en Wild Poetry van GöteborgsOperans Danskompani , Amare, Den Haag, Dans |
do 30 mei 2024 |
Bursting Clouds |
30/5 (do) Bursting Clouds van Lola Creative Concepts , Delft Fringe, Vakwerkhuis, Dans |
do 30 mei 2024 |
WORK WORK WORK |
30/5 (do) - 2/6 (zo) WORK WORK WORK van Studio Dries Verhoeven en Frascati , Frascati, Amsterdam , Performance |
do 30 mei 2024 |
CabaRap, de Ubuntu Remix |
30/5 (do) CabaRap, de Ubuntu Remix van Rashid Dijks , Delft Fringe, De Waag, Cabaret |
do 30 mei 2024 |
The Indonesian Dialogues |
30/5 (do) The Indonesian Dialogues van iKatalis Collective Indonesia , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
do 30 mei 2024 |
Hijra / هجرة |
30/5 (do) Hijra / هجرة van Oudail el Omari , Delft Fringe, Woonboot Oostpoort, Storytelling |
do 30 mei 2024 |
Iraqi bodies |
30/5 (do) Iraqi bodies van Liza Sulaiman , Delft Fringe, Stadsboerderij Rietveld, Dans |
do 30 mei 2024 |
Lake Life |
30/5 (do) Lake Life van Kate McIntosh , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
do 30 mei 2024 |
Rite van wat Was |
30/5 (do) Rite van wat Was van Margarida Constantino , Delft Fringe, Hortus Botanicus, Dans |
vr 31 mei 2024 |
ATROPOS |
31/5 (vr) ATROPOS van Peergroup , Afvalkathedraal, De Wolden, Locatietheater |
vr 31 mei 2024 |
(Don't) look me in the eyes |
31/5 (vr) (Don't) look me in the eyes van Ainhoa Hernández Escudero , SPRING Festival, Utrecht , Dans |
vr 31 mei 2024 |
Ongehoord |
31/5 (vr) Ongehoord van Karolien Wauters & Inonge Jante Stekelenburg , Delft Fringe, Hortus Botanicus, Performance |
vr 31 mei 2024 |
Loskomen |
31/5 (vr) Loskomen van Fabian Franciscus , Cool Kunst en Cultuur, Heerhugowaard, Cabaret |
vr 31 mei 2024 |
Musa Insistente |
31/5 (vr) Musa Insistente van Leandro Souza , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
vr 31 mei 2024 |
A drag fairytale |
31/5 (vr) A drag fairytale van House of 4D , Delft Fringe, Royal Delft, Performance |
vr 31 mei 2024 |
Una Isla |
31/5 (vr) Una Isla van Agrupación Señor Serrano , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
vr 31 mei 2024 |
Vague news |
31/5 (vr) Vague news van Dystopia , Delft Fringe, Stadhuis, Toneel |
vr 31 mei 2024 |
SubSubMakers '24 |
31/5 (vr) SubSubMakers '24 van SubSub , De Voetnoot, Almere, Divers |
vr 31 mei 2024 |
Tre Donne |
31/5 (vr) Tre Donne van Le Nuove Musiche o.l.v. Krijn Koetsveld , 't Huis te Poort, Schiedam, Muziektheater |
vr 31 mei 2024 |
CONSISTENT |
31/5 (vr) CONSISTENT van ISNESS , Delft Fringe, Woonkamer Oostsingel 79, Dans |
vr 31 mei 2024 |
Klinkende Klaagzang |
31/5 (vr) Klinkende Klaagzang van Céline Hoex, Nest Noord , Woonzorgcentrum Het Schouw, Amsterdam Noord, Muziektheater |
vr 31 mei 2024 |
De Wirwar (4+) |
31/5 (vr) De Wirwar (4+) van Dolfijn met benen , Delft Fringe, Anne&Max Delft, Jeugd |
vr 31 mei 2024 |
Fanfare |
31/5 (vr) Fanfare van Tryater , IJsbaan Easterlittens, Friesland , Locatietheater |