Premières

In een oogopslag alle premières van professionele (muziek)theater-, cabaret- en dansvoorstellingen in Nederland? Scènes brengt u een premièrelijst samengesteld door Theaterkrant. Mist u nog een voorstelling in dit overzicht? Het doorgeven van nieuwe producties of wijzigingen kan via info@theaterkrant.nl.

oktober 2019
Première Titel Beschrijving
vr 4 okt 2019 Cirque du Data 4/10 (vr) - 1/12 (zo) Cirque du Data van RAUM, CLEVER°FRANKE , Berlijnplein, Utrecht ,
za 12 okt 2019 Sprookjesfestival 12/10 (za) - 20/10 (zo) Sprookjesfestival van Bureau Theaterprojecten , Arnhem, Jeugd
di 15 okt 2019 Carmen 15/10 (di) Carmen van Staatsopera van Tatarstan , Staatsschouwburg Middelburg, Opera
wo 16 okt 2019 Static 16/10 (wo) Static van Monki , Circolo, De Nieuwe Vorst, Tilburg, Circus
wo 16 okt 2019 Fusion 16/10 (wo) Fusion van 5PIECES , Theaters Tilburg, Circus
wo 16 okt 2019 Welcome to Our Guesthouse #3 16/10 (wo) - 19/10 (za) Welcome to Our Guesthouse #3 van Productiehuis Theater Rotterdam , Theater Rotterdam Witte de With,
wo 16 okt 2019 Hair I am 16/10 (wo) Hair I am van Ollïï, Helena, Melinda & Eliaz , Theaters Tilburg, Circus
wo 16 okt 2019 Festival Circolo 16/10 (wo) - 20/10 (zo) Festival Circolo van Circo Circolo , Theaters Tilburg, Tilburg, Circus
wo 16 okt 2019 Portés de Femmes (10+) 16/10 (wo) Portés de Femmes (10+) van Projet.PDF , Theaters Tilburg, Circus
wo 16 okt 2019 Circuskind (4+) 16/10 (wo) Circuskind (4+) van Poppentheater Damiet van Dalsum , Poppentheater Damiet van Dalsum, Dordrecht, Jeugd
wo 16 okt 2019 Boys won't be boys 16/10 (wo) Boys won't be boys van Rikkert van Huisstede , Theater Bellevue, Amsterdam, Kleinkunst
wo 16 okt 2019 Patton Oswalt 16/10 (wo) Patton Oswalt , De Meervaart, Amsterdam, Cabaret
wo 16 okt 2019 Als je van me houdt 16/10 (wo) Als je van me houdt van Het weeshuis theater , Energiehuis, Dordrecht, Toneel
wo 16 okt 2019 Circus Cityhack 16/10 (wo) Circus Cityhack van Fontys Academy for Circus and Performance Art , Circolo, De Nieuwe Vorst, Tilburg, Circus
do 17 okt 2019 The big idea 17/10 (do) The big idea van Lucinda Childs en Tristan Perich , Onderzeebootloods, RDMstraat 1, Rotterdam, Dans
do 17 okt 2019 South African road trip good hope 17/10 (do) South African road trip good hope van Bos Theaterproducties , Stadsschouwburg Haarlem, Dans
do 17 okt 2019 Ovvio 17/10 (do) Ovvio van Kolektiv Lapso Cirk , Circolo, Factorium, Tilburg, Circus
do 17 okt 2019 Vaarwel 2019 17/10 (do) Vaarwel 2019 van Sjaak Bral , Het Veurtheater, Leidschendam , Cabaret
do 17 okt 2019 Naar Ikea 17/10 (do) Naar Ikea van Frascati Producties, Marijn Graven , Frascati, Amsterdam, Toneel
vr 18 okt 2019 Het temmen van de feeks 18/10 (vr) Het temmen van de feeks van Poldertheater , CC Amstel, Amsterdam, Toneel
vr 18 okt 2019 Mag ik mijn hart aan uw voeten leggen 18/10 (vr) Mag ik mijn hart aan uw voeten leggen van Jessie L'Herminez , Toneelschuur, Haarlem, Toneel
vr 18 okt 2019 Rembrandt 18/10 (vr) Rembrandt van Tafel van Vijf Muziektheater , De Krakeling, Amsterdam, Jeugd
vr 18 okt 2019 De Betovering 18/10 (vr) - 26/10 (za) De Betovering , Den Haag, Jeugd
vr 18 okt 2019 Christine van Stralen de musical 18/10 (vr) Christine van Stralen de musical van De Gemeenschap , De Toneelschuur, Haarlem, Musical
vr 18 okt 2019 Common ground 18/10 (vr) Common ground van Common ground , Circolo, Theaters Tilburg, Circus
vr 18 okt 2019 Al Maktoub 18/10 (vr) Al Maktoub van Abdelkarim El Baz , Frascati, Amsterdam, Toneel
vr 18 okt 2019 Linear 18/10 (vr) Linear van TeaTime Company , Circolo, De Nieuwe Vorst, Tilburg, Circus
vr 18 okt 2019 Molten Gold 18/10 (vr) Molten Gold van Merel Franx , De Sigarenfabriek, Delft, Dans
za 19 okt 2019 Kriebel (2+) 19/10 (za) Kriebel (2+) van De Nationale Opera , Nationale Opera en Ballet, Amsterdam, Muziektheater
za 19 okt 2019 De gebroeders Leeuwenhart 19/10 (za) De gebroeders Leeuwenhart van HNTjong , Theater aan het Spui, Den Haag, Jeugd
za 19 okt 2019 HumanActs 19/10 (za) HumanActs van Goos Meeuwsen en Helena Bittencourt , Factorium, Tilburg, Circus
za 19 okt 2019 Ruimtevlucht (8+) 19/10 (za) Ruimtevlucht (8+) van Het Houten Huis, Holland Opera , De Krakeling, Amsterdam, Dans
za 19 okt 2019 GRUPO SPORTIVO 19/10 (za) GRUPO SPORTIVO van Introdans , Stadstheater Arnhem, Dans
za 19 okt 2019 Dat we dromen 19/10 (za) Dat we dromen van Maatschappij Discordia , Frascati, Amsterdam, Toneel
za 19 okt 2019 Culture Clash 4.0 19/10 (za) - 27/10 (zo) Culture Clash 4.0 van Stichting Build Your Dream , Amsterdam,
za 19 okt 2019 Dit is Nederland 19/10 (za) Dit is Nederland van Marcel van Roosmalen, Jan Dirk van der Burg en Roelof de Vries , Het Stadstheater, Zoetermeer, Toneel
za 19 okt 2019 Love❤ 19/10 (za) Love❤ van Club Guy & Roni, Gothenburg Ballet, Slagwerk Den Haag , Spot Stadschouwburg Groningen,
za 19 okt 2019 Ontdek de geheimen van de Koude Oorlog op Park Vliegbasis Soesterberg 19/10 (za) - 20/10 (zo) Ontdek de geheimen van de Koude Oorlog op Park Vliegbasis Soesterberg van Provincie Utrecht , Park Vliegbasis Soesterberg, Divers
za 19 okt 2019 Club Lourdes 19/10 (za) - 10/11 (zo) Club Lourdes van Zuiderstrandtheater en Muzee Scheveningen , Lourdeskerk, Scheveningen , Circus
za 19 okt 2019 Urban Moves All-styles Dance Battle 19/10 (za) Urban Moves All-styles Dance Battle van Cultuurfabriek Schiedam , Margriet Sporthal, Schiedam, Dans
zo 20 okt 2019 Flip Noorman zingt Leonard Cohen 20/10 (zo) Flip Noorman zingt Leonard Cohen van Flip Noorman , Theater Walhalla, Rotterdam, Muziektheater
zo 20 okt 2019 Concert Magiq (2,5+) 20/10 (zo) Concert Magiq (2,5+) van Esmé Bos, Bart Voet , De Betovering, Koninklijke Schouwburg, Den Haag , Jeugd
zo 20 okt 2019 BNG Bank Circusprijs 20/10 (zo) BNG Bank Circusprijs van De koepel van Nederlandse jeugdcircussen Circomundo en het BNG Cultuurfonds , Festival Circolo, De Nieuwe Vorst, Tilburg, Circus
zo 20 okt 2019 How to Enjoy Ceylon Tea 20/10 (zo) How to Enjoy Ceylon Tea van Canan Yücel Pekiçten , Be Mobile! Create Together, Podium Mozaïek, Amsterdam, Dans
zo 20 okt 2019 Ultrajectum | coup coup; bye bye (AL) 20/10 (zo) Ultrajectum | coup coup; bye bye (AL) van Rake Klappen , Culturele zondagen, Domplein Utrecht, Jeugd
zo 20 okt 2019 De toverfluit (7+) 20/10 (zo) De toverfluit (7+) van De Toneelmakerij , ITA, Amsterdam, Jeugd
ma 21 okt 2019 Familiefestival Kleurrijk (2+) 21/10 (ma) Familiefestival Kleurrijk (2+) van 2-ater Producties , De Meervaart, Amsterdam, Jeugd
ma 21 okt 2019 Geel (2+) 21/10 (ma) Geel (2+) van Mime Wave, 2-ater Producties , Familiefestival KLEURRIJK, De Meervaart, Amsterdam, Jeugd
ma 21 okt 2019 Joy 21/10 (ma) Joy van Joshua Monten , Zuiderstrandtheater, Den Haag, Dans
ma 21 okt 2019 Het Grote Kleurenballet (4+) 21/10 (ma) Het Grote Kleurenballet (4+) van Theaterstraat | Meboer & Bakker, 2-ater Producties , Familiefestival KLEURRIJK, De Meervaart, Amsterdam, Bewegingstheater
ma 21 okt 2019 Veel te veel te veel 21/10 (ma) Veel te veel te veel van Kopergietery , De Betovering, Theater aan het Spui, Den Haag, Jeugd
di 22 okt 2019 Hehobros On Tour 22/10 (di) Hehobros On Tour van Hehobros, Bos Theaterproducties , Theater Bellevue, Amsterdam, Cabaret
di 22 okt 2019 Korreltjie Kantel 22/10 (di) Korreltjie Kantel van Luna Paige , Rietveld Theater, Delft, Muziektheater
di 22 okt 2019 Graces 22/10 (di) Graces van Sylvia Gribaudi , What You See Festival, Theater Kikker, Utrecht, Performance
di 22 okt 2019 Frits Spits met vele gasten 22/10 (di) Frits Spits met vele gasten van Frits Spits , De kleine komedie, Amsterdam, Muziektheater
di 22 okt 2019 Magic of Georgia 22/10 (di) Magic of Georgia van The Royal National Ballet Company , De Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk, Dans
wo 23 okt 2019 Sira en de MicMac studio (6+) 23/10 (wo) Sira en de MicMac studio (6+) van Zebarbar, Villanella , De Betovering, Theater Dakota, Den Haag, Jeugd
wo 23 okt 2019 Flat (6+) 23/10 (wo) Flat (6+) van Jansen & de Boer i.s.m Gnaffel , Theater de Regentes, Den Haag, Jeugd
wo 23 okt 2019 Parallel worlds 23/10 (wo) Parallel worlds van Teatr Malego Widza , De Betovering, Laaktheater, Den Haag, Jeugd
wo 23 okt 2019 TOURIST 23/10 (wo) TOURIST van Marte Boneschansker, Het Huis Utrecht , Het Huis Utrecht , Toneel
wo 23 okt 2019 Dagdonker (4+) 23/10 (wo) Dagdonker (4+) van plan d- , De Meervaart, Amsterdam, Dans
do 24 okt 2019 Dat is goed gelukt! 24/10 (do) Dat is goed gelukt! van Annick Boer , Schouwburg Amstelveen, Cabaret
do 24 okt 2019 De Voorlopers 24/10 (do) De Voorlopers van IVGI&GREBEN. , Internationaal Theater Amsterdam, Dans
do 24 okt 2019 Er mag gelachen worden 24/10 (do) Er mag gelachen worden van Opera per Tutti , Vondelkerk, Amsterdam, Opera
do 24 okt 2019 De laatste getuigen 24/10 (do) De laatste getuigen van De Domijnen, Toneelgroep Maastricht , De Domijnen, Sittard, Toneel
vr 25 okt 2019 Tosca 25/10 (vr) Tosca van Theater RAST, Internationaal Theater Amsterdam , ITA, Amsterdam, Opera
vr 25 okt 2019 UP 25/10 (vr) UP van Yora Rienstra , Theater Griffioen, Amstelveen, Toneel
vr 25 okt 2019 Flatline 25/10 (vr) Flatline van Muziektheater De Plaats, muziektheater op locatie , Arnhem Centraal Station, Locatietheater
vr 25 okt 2019 All Over - Acts of Love 25/10 (vr) All Over - Acts of Love van Toneelgroep Oostpool en dansgezelschap ICK Amsterdam , De Meervaart, Amsterdam, Dans
vr 25 okt 2019 Each Time We Fall, A City Rises 25/10 (vr) Each Time We Fall, A City Rises van Panama Pictures , Verkadefabriek, ‘s-Hertogenbosch, Circus
vr 25 okt 2019 Cache Cache 25/10 (vr) Cache Cache van La Guimbarde , De Betovering, Koninklijke Schouwburg, Den Haag, Jeugd
vr 25 okt 2019 Happy Halloween Dinnershow 25/10 (vr) Happy Halloween Dinnershow van De Avenue , De Avenue, Breda,
za 26 okt 2019 Er zal iemand komen 26/10 (za) Er zal iemand komen van NNT, Firma Ducks , Theater de Machinefabriek, Groningen, Toneel
zo 27 okt 2019 Een leven lang theater 27/10 (zo) Een leven lang theater , Internationaal Theater Amsterdam,
zo 27 okt 2019 Ayahuasca 27/10 (zo) Ayahuasca van ISH, Gil Gomes Leal , Theater Rotterdam, Dans
ma 28 okt 2019 Zonder zin kan het ook 28/10 (ma) Zonder zin kan het ook van Janneke de Bijl , De Kleine Komedie, Amsterdam, Cabaret
wo 30 okt 2019 The Amsterdam Storytelling Festival 30/10 (wo) - 3/11 (zo) The Amsterdam Storytelling Festival van Stichting Storytelling Centre , Podium Mozaïek, Amsterdam,
wo 30 okt 2019 DansClick 21 30/10 (wo) DansClick 21 van Sarada Sarita en Christian Yav & Sedrig Verwoert. , Korzo, Den Haag, Dans
wo 30 okt 2019 8.2 30/10 (wo) 8.2 van Redouan Mriziga, fABULEUS, herpaleis, Moussem , De Brakke Grond, Amsterdam, Dans
do 31 okt 2019 Het Koninkrijk van Henry Darger 31/10 (do) Het Koninkrijk van Henry Darger van Peter de Graef, Lynn van Royen , AINSI, Maastricht, Toneel
do 31 okt 2019 Pocahontas 31/10 (do) Pocahontas van Ariadna Rubio Lleo, a company , Frascati, Amsterdam, Mime
do 31 okt 2019 SPRING in Autumn 31/10 (do) - 2/11 (za) SPRING in Autumn van Spring en Stadsschouwburg Utrecht , meerdere locaties in Utrecht, Dans
do 31 okt 2019 Larks In Transit 31/10 (do) Larks In Transit van Bill Bailey , Muziekgebouw Eindhoven, Stand-up comedy
do 31 okt 2019 Cathedral 31/10 (do) Cathedral van Scapino Ballet , Theater Rotterdam Schouwburg, Dans
do 31 okt 2019 Ghost stories 31/10 (do) Ghost stories van De Theater BV , DeLaMar theater, Amsterdam, Musical
november 2019
Première Titel Beschrijving
vr 1 nov 2019 Zwart water 1/11 (vr) Zwart water van NNT, NNT RAW , Toneelschuur, Haarlem, Toneel
vr 1 nov 2019 Jevgeni Onjegin 1/11 (vr) Jevgeni Onjegin van Nederlandse Reisopera , Odeon, Zwolse Theaters, Opera
vr 1 nov 2019 De Grote Datashow 1/11 (vr) De Grote Datashow van RAUM, CLEVER°FRANKE , Cirque du Data, Berlijnplein, Utrecht , Circus
vr 1 nov 2019 Footnotes on Europe 1/11 (vr) Footnotes on Europe van Dubravka Ugrešić en ‘t Barre Land , De Balie, Amsterdam , Toneel
vr 1 nov 2019 God van de Slachting 1/11 (vr) God van de Slachting van Theatergroep Thalia , Nieuwe Erven, Amersfoort , Toneel
vr 1 nov 2019 Till death do us part 2050 1/11 (vr) Till death do us part 2050 van Onderwater Producties , Het Glazen Huis op de Lijnbaanflat, Rotterdam, Locatietheater
vr 1 nov 2019 Jevgini Onjegin 1/11 (vr) Jevgini Onjegin van Nederlandse Reisopera , Theater Odeon, Zwolle, Opera
vr 1 nov 2019 Monet en de blauwe engel 1/11 (vr) Monet en de blauwe engel van Het Vijfde Bedrijf , Kunstmuseum Den Haag, Muziektheater
za 2 nov 2019 LUDUM 2/11 (za) LUDUM van Anton Lachky Company , AINSI, Maastricht, Dans
za 2 nov 2019 Solas 2/11 (za) Solas van Leine Roebana , Chassé Theater, Breda, Dans
za 2 nov 2019 Zing mee met Annie M.G. 2/11 (za) Zing mee met Annie M.G. van Theaterkoor Dario Fo , Club Lourdes, Lourdeskerk, Den Haag, Muziektheater
za 2 nov 2019 Door de schaduw heen 2/11 (za) Door de schaduw heen van Dilan Yurdakul, Likeminds, Theater Bellevue , Theater Bellevue, Amsterdam, Toneel
za 2 nov 2019 Chombotrope 2/11 (za) Chombotrope van Mouvoir/Stephanie Thiersch, Jitta Collective , SPRING in Autumn, Stadsschouwburg Utrecht, Dans
za 2 nov 2019 Het vlindereffect (7+) 2/11 (za) Het vlindereffect (7+) van Nochem & van Oers , Walhalla, Rotterdam, Cabaret
za 2 nov 2019 Machteld 2/11 (za) Machteld van Theatergroep Splinter , Aan de Slinger, Houten, Toneel
za 2 nov 2019 Einstein was a Rolling Stone 2/11 (za) Einstein was a Rolling Stone van Frank Blueka , Pakhuis Theater, Hoorn, Muziektheater
za 2 nov 2019 Urban Roots & Primal 2/11 (za) Urban Roots & Primal van Modern Bruises , CREA Amsterdam, Dans
zo 3 nov 2019 Beer (7+) 3/11 (zo) Beer (7+) van Jeugdtheaterhuis Zuid-Holland , De Goudse Schouwburg, Jeugd
zo 3 nov 2019 Roodkapje (6+) 3/11 (zo) Roodkapje (6+) van Langhout Theaterproducties , De Tamboer, Hoogeveen, Jeugd
zo 3 nov 2019 Mijn man begrijpt me niet 3/11 (zo) Mijn man begrijpt me niet van Bob Maclaren , Delamar Theater, Amsterdam, Toneel
ma 4 nov 2019 Requiem voor Tomaat 4/11 (ma) Requiem voor Tomaat van Gerard Jan Rijnders, de Theatertroep, ITA-Ensemble, Alexander Nieuwenhuis, Ewald Engelen, Maatschappij Discordia/Republiek, de Gasten en de Balie , Internationaal Theater Amsterdam, Performance
ma 4 nov 2019 De eerste 4/11 (ma) De eerste van Daan Boom, Bos Theaterproducties , Stadsschouwburg Utrecht, Cabaret
di 5 nov 2019 Dying together 5/11 (di) Dying together van Lotte van den Berg , Theater Rotterdam, Participatietheater
di 5 nov 2019 Jezebel 5/11 (di) Jezebel van Cherish Menzo, Frascati Producties , Frascati Issues: To Voice, Frascati, Amsterdam, Dans
di 5 nov 2019 Frascati issues to voice 5/11 (di) - 9/11 (za) Frascati issues to voice van Frascati en Contact Theatre , Frascati, Amsterdam, Performance
wo 6 nov 2019 De Verleiders FEMALE 6/11 (wo) De Verleiders FEMALE van Bos Theaterproducties , DeLaMar Theater, Amsterdam, Toneel
wo 6 nov 2019 Kalief van Nederland 6/11 (wo) Kalief van Nederland van Bos Theaterproducties , Schouwburg Amstelveen, Toneel
wo 6 nov 2019 Rijgen 6/11 (wo) Rijgen van NTGent , Ainsi/Theaterzaal, Maastricht, Toneel
wo 6 nov 2019 The artist 6/11 (wo) The artist van Circo Aereo & Thom Monckton , Theater De Blauwe Kei, Veghel, Circus
do 7 nov 2019 I tried to fuck up the system, but none of my friends texted me back 7/11 (do) I tried to fuck up the system, but none of my friends texted me back van Travis Alabanza, Contact Theatre , Frascati Issues: To Voice, Frascati, Amsterdam, Performance
do 7 nov 2019 Rebota rebota y en tu care explota 7/11 (do) Rebota rebota y en tu care explota van Agnés Mateus, Quim Tarrida , Frascati Issues: To Voice, Frascati, Amsterdam, Performance
do 7 nov 2019 Frank en Ricky hebben de blues 7/11 (do) Frank en Ricky hebben de blues van Frank Lammers, Ricky Koole, Ocobar , Theater de Veste, Delft, Muziektheater
do 7 nov 2019 Trigger of Happiness 7/11 (do) Trigger of Happiness van Ana Borralho en João Galante , Frascati Issues: To Voice, Frascati, Amsterdam, Participatietheater
do 7 nov 2019 Haiti o Ayiti 7/11 (do) Haiti o Ayiti van Cecilia Lisa Eliceche, Leandro Nerefuh , Brakke Grond, Amsterdam, Dans
vr 8 nov 2019 You Better Move #7 - Wonderland of the Night 8/11 (vr) You Better Move #7 - Wonderland of the Night van Dansmakers Amsterdam , Dansmakers Podium, Amsterdam, Dans
vr 8 nov 2019 Die Zauberflöte 8/11 (vr) Die Zauberflöte van Opera Zuid , Theater aan het Vrijthof, Maastricht, Opera
vr 8 nov 2019 Beige Bitch 8/11 (vr) Beige Bitch van Nima Séne, Contact Theatre , Frascati Issues: To Voice, Frascati, Amsterdam, Performance
za 9 nov 2019 De Bossa van Jobim 9/11 (za) De Bossa van Jobim van Marcella Wisbrun , Kennemer Theater, Beverwijk, Muziektheater
za 9 nov 2019 This is not a fairytale 9/11 (za) This is not a fairytale van Kameroperahuis, Stichting In de Knop , November Music, Muziektheater
za 9 nov 2019 Moonwhile 9/11 (za) Moonwhile van Keisha Thompson (UK) / Contact Theatre , Frascati Issues: To Voice, Frascati, Amsterdam, Muziektheater
za 9 nov 2019 De Oerclub 9/11 (za) De Oerclub van Golden Palace , Toneelschuur, Haarlem, Bewegingstheater
za 9 nov 2019 Blind spot 9/11 (za) Blind spot van PS|theater , The Red Carpet Lounge, Leiden, Toneel
zo 10 nov 2019 Kreutzer vs. Kreutzer 10/11 (zo) Kreutzer vs. Kreutzer van Amsterdam Sinfonietta, Orkater , Muziekcentrum, Enschede, Muziektheater
zo 10 nov 2019 Poker 10/11 (zo) Poker van Raymi Sambo , Podium Mozaïek, Amsterdam, Toneel
ma 11 nov 2019 Kinky Boots 11/11 (ma) Kinky Boots van De Graaf & Cornelissen Entertainment , De Meervaart, Amsterdam, Musical
di 12 nov 2019 Was volgend jaar maar vast voorbij 12/11 (di) Was volgend jaar maar vast voorbij van Jeroen van Merwijk , Cultuurcentrum Griffioen, Amstelveen, Kleinkunst
di 12 nov 2019 Casablanca 12/11 (di) Casablanca van Ellen ten Damme, The Magpie Orchestra , Goudse Schouwburg, Muziektheater
wo 13 nov 2019 Dancing on the Edge Festival 2019 13/11 (wo) - 24/11 (zo) Dancing on the Edge Festival 2019 , Vier steden in Nederland, Dans
wo 13 nov 2019 App je even voor mij? (14+) 13/11 (wo) App je even voor mij? (14+) van Het Laagland , Schouwburg De Domijnen Sittard, Jeugdtheater
do 14 nov 2019 BBQ 14/11 (do) BBQ van Habitat X , Het Amsterdams Theaterhuis, Toneel
do 14 nov 2019 The Loved Tour 14/11 (do) The Loved Tour van Vir Das , DeLaMar Theater, Amsterdam, Stand-up comedy
do 14 nov 2019 The beauty queen of Leenane 14/11 (do) The beauty queen of Leenane van Toneelschuur Producties , Toneelschuur, Haarlem, Toneel
do 14 nov 2019 Portraits 14/11 (do) Portraits van Corpo Màquina , Theater De Nieuwe Vorst, Tilburg, Dans
vr 15 nov 2019 Finale Groninger Studenten Cabaret Festival 15/11 (vr) Finale Groninger Studenten Cabaret Festival , Stadsschouwburg Groningen,
vr 15 nov 2019 In space 15/11 (vr) In space van Op sterk water , Diligentia, Den Haag, Cabaret
vr 15 nov 2019 Niemand is hier eenzaam 15/11 (vr) Niemand is hier eenzaam van Jonge Harten, PeerGrouP , Verzorgingshuis De Dilgt, Haren, Locatietheater
vr 15 nov 2019 Nicole Beutler Collection 15/11 (vr) - 18/11 (ma) Nicole Beutler Collection van Internationaal Theater Amsterdam en Frascati Producties , Frascati, Dans
za 16 nov 2019 Haenen brengt vreugde 16/11 (za) Haenen brengt vreugde van Betty Asfalt Produkties , Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden, Cabaret
za 16 nov 2019 De tolk van Java 16/11 (za) De tolk van Java van Hummelinck Stuurman , Koninklijke Schouwburg, Den Haag, Toneel
za 16 nov 2019 Verte 16/11 (za) Verte van Sara Kroos , Stadsschouwburg Utrecht, Cabaret
ma 18 nov 2019 Maandagavond On Tour #2 18/11 (ma) Maandagavond On Tour #2 van De Nwe Tijd , Brakke Grond, Amsterdam,
ma 18 nov 2019 COX 18/11 (ma) COX van Gerard Cox, Gouden Lijn Theater , Theater Walhalla, Rotterdam, Cabaret
wo 20 nov 2019 seks(e)(n) 20/11 (wo) seks(e)(n) van De KOE, Mugmetdegoudentand , Theater Bellevue, Amsterdam, Toneel
wo 20 nov 2019 Angels in America 20/11 (wo) Angels in America van Toneelhuis, Olympique Dramatique , Stadsschouwburg Amsterdam, Toneel
wo 20 nov 2019 Laat Me 20/11 (wo) Laat Me van Isabelle Beernaert , Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam , Dans
do 21 nov 2019 Under pressure 21/11 (do) Under pressure van Het Zuidelijk Toneel , Koninklijke Schouwburg, Den Haag, Toneel
do 21 nov 2019 The god of carnage 21/11 (do) The god of carnage van Actors Anonymous , Perdu, Amsterdam, Toneel
do 21 nov 2019 Niet schieten! 25 jaar lust en leed 21/11 (do) Niet schieten! 25 jaar lust en leed van Vof Niet Schieten! , Schouwburg De Meerse, Hoofddorp, Cabaret
do 21 nov 2019 Welkom 21/11 (do) Welkom van Martijn Kardol , Leidse Schouwburg, Cabaret
do 21 nov 2019 What You See Festival 2019 21/11 (do) - 24/11 (zo) What You See Festival 2019 , Utrecht,
vr 22 nov 2019 Sint on Ice 22/11 (vr) Sint on Ice van Autroton, Van Hoorne Entertainment, Senf , Autotron, Den Bosch, Jeugd
vr 22 nov 2019 Dagboek van een leeg bed 22/11 (vr) Dagboek van een leeg bed van Toneelhuis, Mokhallad Rasem , De Meervaart, Amsterdam, Toneel
vr 22 nov 2019 Club Catharsis 22/11 (vr) Club Catharsis van Toneelgroep ECHO, de Veenfabriek , Huis Oostpool, Arnhem, Bewegingstheater
vr 22 nov 2019 Life, oh life 22/11 (vr) Life, oh life van CLUB GEWALT , Theater Rotterdam Schouwburg, Opera
vr 22 nov 2019 Elephant in the room (12+) 22/11 (vr) Elephant in the room (12+) van Lanre Malaolu , Theater Kikker, Utrecht, Dans
za 23 nov 2019 Van J. naar Jessica 23/11 (za) Van J. naar Jessica van Theater Babel , Theater Babel Rotterdam, Toneel
za 23 nov 2019 Hufterproof, part 1 23/11 (za) Hufterproof, part 1 van Frascati Producties, Stephen Liebman , Frascati, Amsterdam, Toneel
za 23 nov 2019 Love is Wonderful! 23/11 (za) Love is Wonderful! van Karin Bruers , Theaters Tilburg, Cabaret
za 23 nov 2019 Aqui, Siempre 23/11 (za) Aqui, Siempre van Poliana Lima , Theater Kikker, Utrecht, Dans
zo 24 nov 2019 Ruffle 24/11 (zo) Ruffle van Carlos Pons Guerra , Stadsschouwburg Utrecht, Dans
zo 24 nov 2019 Enkele reis 24/11 (zo) Enkele reis van Hummelinck Stuurman , De Leidse Schouwburg, Leiden, Toneel
zo 24 nov 2019 Vetarm 24/11 (zo) Vetarm van Parels voor de Zwijnen , NDSM-werf, Amsterdam, Locatietheater
zo 24 nov 2019 De Donkere Dagen Deel 1: Het Donker (6+) 24/11 (zo) De Donkere Dagen Deel 1: Het Donker (6+) van Lonneke van Leth Dans, Residentie Orkest , Theater aan het Spui, Den Haag, Dans
ma 25 nov 2019 Met de fles groot gebracht 25/11 (ma) Met de fles groot gebracht van Arjan Kleton , Theater de Lieve Vrouw, Amersfoort, Cabaret
di 26 nov 2019 Am Königsweg 26/11 (di) Am Königsweg van Deutsches Schauspielhaus Hamburg / Falk Richter , Internationaal Theater Amsterdam, Toneel
di 26 nov 2019 Refugee on Trial ­– Rechtszaak van Afghaanse Journalist Ali J. vs. Nederland 26/11 (di) Refugee on Trial ­– Rechtszaak van Afghaanse Journalist Ali J. vs. Nederland van Ehsan Fardjadniya , Pakhuis de Zwijger, Amsterdam, Performance
wo 27 nov 2019 Stikstof Zijt Gij 27/11 (wo) Stikstof Zijt Gij van Vincent Bijlo , Theater Pepijn, Den Haag, Cabaret
do 28 nov 2019 1 Kilo 28/11 (do) 1 Kilo van Kasper van der Laan , De Kleine Komedie, Amsterdam, Cabaret
do 28 nov 2019 Wij waren er al 28/11 (do) Wij waren er al van Romano Haynes / Mitchell Havelaar / Joenoes Polnaija / Productiehuis Theater Rotterdam , TR Schouwburg, Rotterdam, Toneel
do 28 nov 2019 Tremble 28/11 (do) Tremble van Dansmakers Amsterdam , Dansmakers Podium, Amsterdam, Dans
vr 29 nov 2019 DanceAble #3 - Step into the Future 29/11 (vr) DanceAble #3 - Step into the Future van Holland Dance Festival , Theater aan het Spui, Den Haag , Dans
vr 29 nov 2019 KIEM 29/11 (vr) KIEM van Conny Janssen Danst , Theater Rotterdam Schouwburg, Dans
vr 29 nov 2019 La Donna Ideale 29/11 (vr) La Donna Ideale van The Fat Lady , Parc Broekhuizen, Leersum, Opera
za 30 nov 2019 Dear Winnie 30/11 (za) Dear Winnie van Noord Nederlands Toneel, KVS, Jr.cE.sA.r , Spot Stadschouwburg Groningen, Toneel
za 30 nov 2019 Finale Cameretten 30/11 (za) Finale Cameretten van Cameretten Festival , Luxor Theater, Rotterdam, Cabaret
za 30 nov 2019 Waagstukken 30/11 (za) Waagstukken van Mylou Frencken, Dorine Wiersma , Philharmonie Haarlem, Cabaret
december 2019
Première Titel Beschrijving
zo 1 dec 2019 Annie 1/12 (zo) Annie van Theateralliantie, Mark Vijn Theaterproducties , Chassé Theater, Breda, Musical
vr 6 dec 2019 Het verhaal van Erica Speen (een remake) 6/12 (vr) Het verhaal van Erica Speen (een remake) van Circus Treurdier , Dansmakers Podium, Amsterdam, Muziektheater
vr 6 dec 2019 We will rock you 6/12 (vr) We will rock you van TEC Entertainment , AFAS Live, Amsterdam, Musical
di 10 dec 2019 The Great Wonder 10/12 (di) The Great Wonder van Pepijn Gunneweg , Oude Luxor Theater, Rotterdam, Circus
wo 11 dec 2019 Hendrik Groen – zolang er leven is 11/12 (wo) Hendrik Groen – zolang er leven is , DeLaMar Theater, Amsterdam, Toneel
do 12 dec 2019 Lijmen 12/12 (do) Lijmen van Grof Geschud , Verkadefabriek, Den Bosch, Cabaret
vr 13 dec 2019 Queen Mary 13/12 (vr) Queen Mary van BarokOpera Amsterdam , Koninklijke Schouwburg, Den Haag, Opera
za 14 dec 2019 It's Christmas Time - The Snow Edition 14/12 (za) It's Christmas Time - The Snow Edition van Van Tok Music Entertainment, Kennemer Theater , Kennemer Theater, Beverwijk, Muziektheater
za 14 dec 2019 LAMPJE (8+) 14/12 (za) LAMPJE (8+) van Maas Theater en Dans , Maaspodium, Rotterdam, Jeugd
ma 16 dec 2019 Het huwelijk 16/12 (ma) Het huwelijk van MORE Theater Producties , Koninklijke Schouwburg, Den Haag, Toneel
di 17 dec 2019 Winter in Wien 17/12 (di) Winter in Wien van De nationale operette , Schouwburg en Congrescentrum Het Park, Hoorn, Dans
do 19 dec 2019 Sweet like a chocolate 19/12 (do) Sweet like a chocolate van ICK Amsterdam, Emio Greco, Pieter C. Scholten , Theater Bellevue, Amsterdam, Dans
do 19 dec 2019 Alles in de Hens 19/12 (do) Alles in de Hens van Marcel Hensema , Stadsschouwburg Groningen, Kleinkunst
do 19 dec 2019 Karlsson fan it dak (8+) 19/12 (do) Karlsson fan it dak (8+) van Tryater , Tryater, Leeuwarden, Jeugd
vr 20 dec 2019 De nacht van Flipje 20/12 (vr) De nacht van Flipje van Agnietenhof Tiel , Schouwburg Agnietenhof, Tiel, Musical
vr 20 dec 2019 Back to Oz: een yellowbrick roadmovie (8+) 20/12 (vr) Back to Oz: een yellowbrick roadmovie (8+) van Stadsschouwburg Utrecht, Het Filiaal theatermakers, K.O.Brass, Slagwerk Den Haag , Stadsschouwburg Utrecht, Jeugdtheater
za 21 dec 2019 Vers van de pers 21/12 (za) Vers van de pers van Farbod Moghaddam , Theater Diligentia, Den Haag, Cabaret
za 21 dec 2019 De liefde begraven 21/12 (za) De liefde begraven van Hummelinck Stuurman , Het Singer Theater, Laren, Toneel
za 21 dec 2019 Groot Kerstcircus Den Haag 21/12 (za) Groot Kerstcircus Den Haag van Chinees Nationaal Circus , Malieveld, Den Haag, Circus
za 21 dec 2019 Limburgse Kerst: Ze hadden hun schaapjes geteld (6+) 21/12 (za) Limburgse Kerst: Ze hadden hun schaapjes geteld (6+) van Het Laagland , Schouwburg De Domijnen, Sittard, Jeugdtheater
za 21 dec 2019 The Christmas Show: Doornroosje en de Kerstprins 21/12 (za) The Christmas Show: Doornroosje en de Kerstprins van RTL en MediaLane , Ziggo Dome, Amsterdam, Muziektheater
zo 22 dec 2019 Winterkaravaan 22/12 (zo) - 29/12 (zo) Winterkaravaan van Karavaan , Meerdere locaties in Alkmaar, Performance
ma 23 dec 2019 De kleine prins(es) 23/12 (ma) De kleine prins(es) van De Stokerij, De Nieuwe Stokerij, Theater aan de Schie , Theater aan de Schie, Schiedam, Jeugd
ma 23 dec 2019 De Hollanders 23/12 (ma) De Hollanders van Theatergroep Aluin , Theater Kikker, Utrecht, Toneel
ma 23 dec 2019 De Kleine Prins(es) (6+) 23/12 (ma) De Kleine Prins(es) (6+) van De Stokerij , Theater aan de Schie, Schiedam, Jeugd
wo 25 dec 2019 A christmas carol 25/12 (wo) A christmas carol van De Dutch Don't Dance Division en Residentie Orkest , Zuiderstrandtheater, Den Haag, Dans
do 26 dec 2019 Kerstgala 2019 26/12 (do) Kerstgala 2019 van Introdans , Stadstheater Arnhem, Dans
januari 2020
Première Titel Beschrijving
vr 3 jan 2020 Scheepers checkt uit 3/1 (vr) Scheepers checkt uit van Rob Scheepers , Parktheater Eindhoven, Cabaret
do 9 jan 2020 Amai 9/1 (do) Amai van Pieter Verelst , Stadsschouwburg Utrecht, Cabaret
vr 10 jan 2020 Remmende voorsprong 10/1 (vr) Remmende voorsprong van Fuad Hassen , Diligentia, Den Haag, Cabaret
vr 10 jan 2020 Anatomie van pijn 10/1 (vr) Anatomie van pijn van NTGent , Internationaal Theater Amsterdam, Toneel
za 11 jan 2020 BRIEVEN AAN M’N HOND 11/1 (za) BRIEVEN AAN M’N HOND van Een halfje Purper , DeLaMar Theater, Amsterdam, Kleinkunst
za 11 jan 2020 Waardenberg en de Jong 11/1 (za) Waardenberg en de Jong van Waardenberg en de Jong, Nieuwe Luxor , Luxor Theater, Rotterdam, Cabaret
za 11 jan 2020 God is een moeder 11/1 (za) God is een moeder van Toneelgroep Oostpool en Adelheid+Zina , Huis Oostpool, Arnhem, Toneel
za 11 jan 2020 Deep Ocean 11/1 (za) Deep Ocean van Vis à Vis, Blauwe Uur, Puck van Dijk , Almeerderstrand, Almere, Locatietheater
ma 13 jan 2020 Breidzje (4+) 13/1 (ma) Breidzje (4+) van Tryater , , Jeugd
ma 13 jan 2020 Toverberg 13/1 (ma) Toverberg van Desnor , Zaal 3, Den Haag, Toneel
do 16 jan 2020 Achttien 16/1 (do) Achttien van Het Zuidelijk Toneel, New Dutch Connections, Bright O. Richards , Theater de Nieuwe Vorst, Tilburg, Toneel
do 16 jan 2020 Privacy 16/1 (do) Privacy van Jochem Nooyen , Jan van Besouw, Goirle , Illusie
vr 17 jan 2020 Familie 17/1 (vr) Familie van NTGent , Internationaal Theater Amsterdam, Toneel
vr 17 jan 2020 Comedy & Guitars 17/1 (vr) Comedy & Guitars van Roel C. Verburg & Harry Glotzbach , Parktheater, Eindhoven , Cabaret
vr 17 jan 2020 Rust zacht Billy 17/1 (vr) Rust zacht Billy van Het Zuidelijk Toneel, Eva Line de Boer , Chassé Theater, Breda, Toneel
za 18 jan 2020 Een leven lang seks 18/1 (za) Een leven lang seks van Theater Bellevue, Sanne Schuhmacher, Wieke ten Cate , Theater Bellevue, Amsterdam, Toneel
za 18 jan 2020 Tonio 18/1 (za) Tonio van Hummelinck Stuurman , Leidse Schouwburg, Toneel
zo 19 jan 2020 Vergeten Dieren en Verloren Zaken (6+) 19/1 (zo) Vergeten Dieren en Verloren Zaken (6+) van Duda Paiva Company , De Lieve Vrouw, Amersfoort, Jeugd
ma 20 jan 2020 King Lear 20/1 (ma) King Lear van Ida van Dril & Fred Delfgaauw , Stadsschouwburg Haarlem, Toneel
wo 22 jan 2020 Holland Dance Festival 2020 22/1 (wo) - 8/2 (za) Holland Dance Festival 2020 van Holland Dance Festival , Den Haag, Dans
do 23 jan 2020 For all we know 23/1 (do) For all we know van Antonin Comestaz, Korzo producties, NDT , Holland Dance Festival, Den Haag, Dans
do 23 jan 2020 Weg met Eddy Bellegueulle 23/1 (do) Weg met Eddy Bellegueulle van Eline Arbo , Toneelschuur, Haarlem , Toneel
do 23 jan 2020 Drawings 23/1 (do) Drawings van Marc Vanrunxt & Kunst/Werk , Muziekgebouw aan ’t IJ, Amsterdam ,
do 23 jan 2020 Spruijt en Opperman - Heimweeën 23/1 (do) Spruijt en Opperman - Heimweeën van Senf Theater B.V. , WestlandTheater De Naald, Naaldwijk, Cabaret
za 25 jan 2020 L’Orfeo 25/1 (za) L’Orfeo van De Nederlandse Reisopera , Wilminktheater, Enschede , Opera
za 25 jan 2020 L'Orfeo 25/1 (za) L'Orfeo van Nederlandse Reisopera, Opera2Day, Studio Drift , Wilminktheater, Enschede, Opera
zo 26 jan 2020 JUFFENBALLET (6+) 26/1 (zo) JUFFENBALLET (6+) van Maas Theater en Dans, Bontehond , KAF, Almere, Dans
ma 27 jan 2020 Doet sneeuw pijn 27/1 (ma) Doet sneeuw pijn van Solo stories , DeLamar, Amsterdam, Toneel
ma 27 jan 2020 Het jaar 250 na Beethoven 27/1 (ma) Het jaar 250 na Beethoven van Floris Kortie, Vera Kooper , De Kleine Komedie, Amsterdam, Muziektheater
wo 29 jan 2020 Opera Melancholica 29/1 (wo) Opera Melancholica van OPERA2DAY, New European Ensemble, Scapino Ballet Rotterdam , Koninklijke Schouwburg, Den Haag, Dans
februari 2020
Première Titel Beschrijving
za 1 feb 2020 Dier 1/2 (za) Dier van Tom Struyf / Productiehuis Theater Rotterdam , TR Schouwburg, Rotterdam, Muziektheater
za 1 feb 2020 Wij gaan het hebben over haar (12+) 1/2 (za) Wij gaan het hebben over haar (12+) van Blackman & Blokland, STIP theaterproducties , CC Amstel, Amsterdam, Muziektheater
za 1 feb 2020 Kanonnenvoer (8+) 1/2 (za) Kanonnenvoer (8+) van Het Laagland , Schouwburg De Domijnen, Sittard, Jeugd
zo 2 feb 2020 Verliefd op Ibiza 2/2 (zo) Verliefd op Ibiza van Rick Engelkes Producties , DeLaMar Theater, Amsterdam, Musical
vr 7 feb 2020 Hooggeleid 7/2 (vr) Hooggeleid van Sidney Schmeltz , K.A.F., Almere , Cabaret
za 8 feb 2020 Robin Hood (4+) 8/2 (za) Robin Hood (4+) van Theater Gnaffel , Zwolse Theaters, Jeugd
zo 9 feb 2020 RAUWE GENADE 9/2 (zo) RAUWE GENADE van Alex Roeka , De Kleine Komedie, Amsterdam, Kleinkunst
zo 9 feb 2020 TINA - De Tina Turner Musical 9/2 (zo) TINA - De Tina Turner Musical van Stage Entertainment , Beatrix Theater, Utrecht, Musical
ma 10 feb 2020 Goodbye, Norma Jean 10/2 (ma) Goodbye, Norma Jean van Martin Michel , Goudse Schouwburg, Gouda, Musical
ma 10 feb 2020 Goodbye, Norma Jeane - de laatste nacht van Marilyn Monroe 10/2 (ma) Goodbye, Norma Jeane - de laatste nacht van Marilyn Monroe van De Theater BV , Goudse Schouwburg, Gouda, Musical
vr 14 feb 2020 ICOON 14/2 (vr) ICOON van Introdans, Lucinda Childs , Stadstheater Arnhem, Dans
vr 14 feb 2020 Eerlijkheid duurt het kortst! 14/2 (vr) Eerlijkheid duurt het kortst! van Thijs Kemperink , Wilminkheater, Enschede, Cabaret
vr 14 feb 2020 Hoe ik talent voor het leven kreeg 14/2 (vr) Hoe ik talent voor het leven kreeg van WAT WE DOEN , Internationaal Theater Amsterdam, Toneel
vr 14 feb 2020 Wees onzichtbaar 14/2 (vr) Wees onzichtbaar van Podium Mozaïek , Podium Mozaïek, Amsterdam, Toneel
za 15 feb 2020 Stil of ik schiet (6+) 15/2 (za) Stil of ik schiet (6+) van House of Nouws, STIP theaterproducties , De Nieuwe Vorst, Tilburg, Jeugd
za 15 feb 2020 Mijn moeder is een diva (8+) 15/2 (za) Mijn moeder is een diva (8+) van De Toneelmakerij , Theater De Krakeling, Amsterdam, Jeugd
do 20 feb 2020 Being wrong and how to admit it 20/2 (do) Being wrong and how to admit it van Zarah Bracht / Productiehuis Theater Rotterdam , TR Schouwburg, Rotterdam, Toneel
vr 21 feb 2020 Hoge Noot 21/2 (vr) Hoge Noot van Maartje en Kine , Theater De Veste, Delft, Cabaret
vr 21 feb 2020 Epiphany 21/2 (vr) Epiphany van NTGent , Theater aan het Spui, Den Haag, Toneel
vr 21 feb 2020 Hunkert 21/2 (vr) Hunkert van René van Meurs , Theater Diligentia, Den Haag, Cabaret
vr 21 feb 2020 Dangerous Liaisons 21/2 (vr) Dangerous Liaisons van Bos Theaterproducties , DelaMar Theater, Amsterdam, Toneel
za 22 feb 2020 Weiblicher Akt 10: Liebe Jelinek 22/2 (za) Weiblicher Akt 10: Liebe Jelinek van Maatschappij Discordia , Frascati, Amsterdam, Toneel
za 22 feb 2020 Cocktails 22/2 (za) Cocktails van Hummelinck Stuurman , Stadsschouwburg Haarlem, Toneel
zo 23 feb 2020 De laatste dichters 23/2 (zo) De laatste dichters van Urban Myth , Internationaal Theater Amsterdam, Muziektheater
ma 24 feb 2020 Company 24/2 (ma) Company van PIT Producties , Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem, Musical
wo 26 feb 2020 Ja maar hoe dan? 26/2 (wo) Ja maar hoe dan? van Benjamin van der Velden , Theater Bellevue, Amsterdam, Cabaret
vr 28 feb 2020 Marja's grote tupper topper show 28/2 (vr) Marja's grote tupper topper show van Marja van Katendrecht , Theater De Stoep, Spijkenisse, Cabaret
vr 28 feb 2020 Who's Afraid of Virginia Woolf? 28/2 (vr) Who's Afraid of Virginia Woolf? van KVS, Mesut Arslan , Stadsschouwburg, Amsterdam, Toneel
za 29 feb 2020 The Great Gatsby 29/2 (za) The Great Gatsby van Toneelgroep Maastricht , Theater aan het Vrijthof, Maastricht, Toneel
maart 2020
Première Titel Beschrijving
zo 1 mrt 2020 Jihad van Liefde 1/3 (zo) Jihad van Liefde van Stichting De Meervaart, Amsterdams Andalusisch Orkest, George & Eran Producties , De Meervaart, Amsterdam, Toneel
vr 6 mrt 2020 Utrecht International Comedy Festival 2020 6/3 (vr) - 7/3 (za) Utrecht International Comedy Festival 2020 van Het Comedyhuis , TivoliVredenburg, Utrecht, Stand-up comedy
vr 6 mrt 2020 GOD? (14+) 6/3 (vr) GOD? (14+) van Theater Sonnevanck, Toneelgroep Oostpool , Arnhem, Jeugd
za 7 mrt 2020 Dope 7/3 (za) Dope van Het Nationale Theater, Trouble Man , Theater aan het Spui, Den Haag, Toneel
za 7 mrt 2020 Moerstaal 7/3 (za) Moerstaal van De Meisjes met de Wijsjes , Zaantheater, Zaandam, Muziektheater
za 7 mrt 2020 Gek Gezicht 7/3 (za) Gek Gezicht van Introdans , Stadstheater Arnhem, Dans
zo 8 mrt 2020 HELLO, DOLLY! 8/3 (zo) HELLO, DOLLY! van MediaLane Theater , Luxor Theater, Rotterdam, Musical
ma 9 mrt 2020 Het oog van de storm 9/3 (ma) Het oog van de storm van MORE Theater Producties , Rotterdamse Schouwburg, Toneel
wo 11 mrt 2020 De aanzegster 11/3 (wo) De aanzegster van Zuidpool , De Brakke Grond, Amsterdam, Toneel
za 14 mrt 2020 Een oprechte ode aan de ironie 14/3 (za) Een oprechte ode aan de ironie van De Warme Winkel , Internationaal Theater Amsterdam, Toneel
za 14 mrt 2020 Trojan wars 14/3 (za) Trojan wars van Het Nationale Theater, HNTjong , Koninklijke Schouwburg, Den Haag, Jeugd
za 14 mrt 2020 Before/After 14/3 (za) Before/After van NITE , Spot, Groningen, Muziektheater
za 14 mrt 2020 Bruid Te Koop! 14/3 (za) Bruid Te Koop! van Nederlandse Reisopera , Wilminktheater, Enschede , Opera
wo 18 mrt 2020 Een lied voor de maan (6+) 18/3 (wo) Een lied voor de maan (6+) van Opera Zuid, De Nationale Opera , CC Amstel, Amsterdam, Jeugd
do 19 mrt 2020 Het Zuiden 19/3 (do) Het Zuiden van Toneelschuurproducties, Olivier Diepenhorst , Toneelschuur, Haarlem , Toneel
do 19 mrt 2020 FLÖKT – a flickering flow 19/3 (do) FLÖKT – a flickering flow van Bára Sigfúsdóttir, Tinna Ottesen , Grand Theatre, Groningen, Dans
do 19 mrt 2020 De aanslag 19/3 (do) De aanslag van Bos Theaterproducties , Stadsschouwburg Haarlem, Toneel
vr 20 mrt 2020 Casting the pass 20/3 (vr) Casting the pass van Het Zuidelijk Toneel , Theaters Tilburg, Tilburg, Toneel
zo 22 mrt 2020 A concert called landscape 22/3 (zo) A concert called landscape van Josse De Pauw & Kris Defoort Trio , Theater aan het Vrijthof, Maastricht, Muziektheater
wo 25 mrt 2020 De tijger eet de zebra en de vogel vliegt verschrikt weg 25/3 (wo) De tijger eet de zebra en de vogel vliegt verschrikt weg van Toneelhuis, Benjamin Verdonck , De Brakke Grond, Amsterdam, Toneel
za 28 mrt 2020 Jungfrau 28/3 (za) Jungfrau van Toneelgroep Maastricht , Parkstad Limburg Theaters, Heerlen, Toneel
zo 29 mrt 2020 Oorlogswinter 29/3 (zo) Oorlogswinter van Theatergroep De Jonge Honden , Schouwburg Odeon, Zwolle, Jeugd
ma 30 mrt 2020 De geheime tuin (7+) 30/3 (ma) De geheime tuin (7+) van Toneelgroep Maastricht , Theater aan het Vrijthof, Maastricht, Jeugd
di 31 mrt 2020 Verhalen uit de oude doos 31/3 (di) Verhalen uit de oude doos van Patty Brard , DelaMar Theater, Amsterdam, Cabaret
april 2020
Première Titel Beschrijving
wo 1 apr 2020 Wie heeft mijn vader vermoord 1/4 (wo) Wie heeft mijn vader vermoord van Internationaal Theater Amsterdam , Internationaal Theater Amsterdam , Toneel
wo 1 apr 2020 Lacrimosa 1/4 (wo) Lacrimosa van Yentl en de Boer , Stadsschouwburg Haarlem, Cabaret
vr 3 apr 2020 De vrouw die de honden te eten gaf 3/4 (vr) De vrouw die de honden te eten gaf van Het Zuidelijk Toneel , Natlab, Eindhoven, Toneel
zo 5 apr 2020 WIJZER (4+) 5/4 (zo) WIJZER (4+) van Maas Theater en Dans , Maaspodium, Rotterdam, Jeugd
zo 5 apr 2020 Kinderen van Nora 5/4 (zo) Kinderen van Nora van ITA , ITA, Amsterdam, Toneel
ma 6 apr 2020 Bruegel 6/4 (ma) Bruegel van Toneelhuis, Lisaboa Houbrechts, Kuiperskaai , Stadsschouwburg Amsterdam, Toneel
di 7 apr 2020 Hi Baubo, 7/4 (di) Hi Baubo, van Toneelhuis, Hannah de Meyer , Frascati, Amsterdam , Toneel
di 7 apr 2020 Orpheus: durf jij om te kijken? 7/4 (di) Orpheus: durf jij om te kijken? van De Maakers, Theatermakerij, Nederlandse Reisopera , De Kleine Willem, Enschede, Jeugd
vr 10 apr 2020 Bitcrusher 10/4 (vr) Bitcrusher van Wubkje Kuindersma, Anthony Fiumara, Korzo producties , Korzo theater, Den Haag, Dans
zo 12 apr 2020 De Leedvermaak-trilogie 12/4 (zo) De Leedvermaak-trilogie van Het Nationale Theater / Asko Schönberg , Koninklijke Schouwburg, Den Haag, Toneel
wo 15 apr 2020 The Square 15/4 (wo) The Square van Scapino Ballet , Stadsschouwburg Utrecht, Dans
za 18 apr 2020 Alles naar de hemel 18/4 (za) Alles naar de hemel van Tg. Winterberg / Feikes Huis , Theater Bellevue, Amsterdam, Toneel
za 18 apr 2020 De Wetten van de Jungle 18/4 (za) De Wetten van de Jungle van Bert Gabriëls , Diligentia, Den Haag, Cabaret
za 25 apr 2020 DOE EENS LIEF (2+) 25/4 (za) DOE EENS LIEF (2+) van Maas Theater en Dans , Maaspodium, Rotterdam,
wo 29 apr 2020 FIQ! 29/4 (wo) FIQ! van Groupe acrobatique de Tanger , Theater Rotterdam, Circus
mei 2020
Première Titel Beschrijving
wo 6 mei 2020 Yellow. The sorrows of Belgium: Rex 6/5 (wo) Yellow. The sorrows of Belgium: Rex van NTGent , Internationaal Theater Amsterdam, Toneel
do 14 mei 2020 Kasimir en Karoline 14/5 (do) Kasimir en Karoline van Toneelschuur Producties, Nina Spijkers , Toneelschuur, Haarlem , Toneel
za 16 mei 2020 3D International 16/5 (za) 3D International van Scapino Ballet, GöteborgsOperans Danskompani en Staatstheater Mainz , Theater Rotterdam Schouwburg, Dans
zo 17 mei 2020 A Midsummer Night’s Dream 17/5 (zo) A Midsummer Night’s Dream van Opera Zuid , Parktheater Eindhoven, Opera
zo 17 mei 2020 A Midsummer Night's Dream 17/5 (zo) A Midsummer Night's Dream van Opera Zuid , Parktheater, Eindhoven, Opera
zo 24 mei 2020 Dooier 24/5 (zo) Dooier van Stichting Hartenjagers, Lykele Muus , Theater Bellevue, Amsterdam, Toneel
vr 29 mei 2020 DANS DOUBLE BILL (12+) 29/5 (vr) DANS DOUBLE BILL (12+) van Maas Theater en Dans , Maaspodium, Rotterdam, Jeugd
juni 2020
Première Titel Beschrijving
do 11 jun 2020 Antigone in Molenbeek/Tiresias 11/6 (do) Antigone in Molenbeek/Tiresias van Toneelhuis , Rotterdamse Schouwburg, Toneel
do 11 jun 2020 Op hoop van zegen 11/6 (do) Op hoop van zegen van ITA , ITA, Amsterdam, Toneel
vr 12 jun 2020 Festival Oerol 2020 12/6 (vr) - 21/6 (zo) Festival Oerol 2020 , Terschelling,
zo 28 jun 2020 Oranjewoud festival 28/6 (zo) - 30/6 (di) Oranjewoud festival van Oranjewoud festival , ,
augustus 2020
Première Titel Beschrijving
di 4 aug 2020 Everybody's talking about Jamie 4/8 (di) Everybody's talking about Jamie van Originele Britse cast , Carré, Amsterdam, Musical
za 29 aug 2020 DE WILDE KEUKEN (12+) 29/8 (za) DE WILDE KEUKEN (12+) van Maas Theater en Dans , Maaspodium, Rotterdam, Jeugd
september 2020
Première Titel Beschrijving
ma 28 sep 2020 The Rocky Horror Show 28/9 (ma) The Rocky Horror Show van De Graaf & Cornelissen Entertainment , DeLaMar Theater, Amsterdam, Musical
maart 2021
Première Titel Beschrijving
zo 7 mrt 2021 Willem van Oranje de Musical 7/3 (zo) Willem van Oranje de Musical van Rick Engelkes Producties , Delft, Musical
juni 2021
Première Titel Beschrijving
vr 11 jun 2021 Festival Oerol 2021 11/6 (vr) - 20/6 (zo) Festival Oerol 2021 , Terschelling,
juni 2022
Première Titel Beschrijving
vr 10 jun 2022 Festival Oerol 2022 10/6 (vr) - 19/6 (zo) Festival Oerol 2022 , Terschelling,