Premières

In een oogopslag alle premières van professionele (muziek)theater-, cabaret- en dansvoorstellingen in Nederland? Scènes brengt u een premièrelijst samengesteld door Theaterkrant. Mist u nog een voorstelling in dit overzicht? Het doorgeven van nieuwe producties of wijzigingen kan via info@theaterkrant.nl.

oktober 2021
Première Titel Beschrijving
vr 1 okt 2021 Black Achievement Month 1/10 (vr) - 1/11 (ma) Black Achievement Month van Stichting Black Achievement Month , Almere, Middelburg, Amsterdam, Rotterdam, Utrecht, Den Haag, Leiden, Vlissingen, Zaandam, Bewegingstheater
vr 8 okt 2021 Doing the Stuff With the Thing 8/10 (vr) - 24/10 (zo) Doing the Stuff With the Thing van Arti et Amicitiae , Arti et Amicitiae, Amsterdam , Performance
wo 20 okt 2021 Warming up 20/10 (wo) - 24/10 (zo) Warming up van Tolhuistuin , Tolhuistuin, Amsterdam, Divers
vr 22 okt 2021 Festival Circolo 22/10 (vr) - 31/10 (zo) Festival Circolo van Festival Circolo , Leijpark, Tilburg, Circus
vr 22 okt 2021 PEPER 22/10 (vr) - 25/10 (ma) PEPER van Diligentia / Pepijn , , Cabaret
za 23 okt 2021 Sprookjesfestival 2021 23/10 (za) - 31/10 (zo) Sprookjesfestival 2021 van Stichting Theaterprojecten , Arnhem en Nijmegen, Jeugd
zo 24 okt 2021 L’Homme Canon 24/10 (zo) L’Homme Canon van Rémi Luchez , Tent: Harmonia, Circus
zo 24 okt 2021 Pfff (6+) 24/10 (zo) Pfff (6+) van Tg Graasland , Verkadefabriek, Den Bosch, Jeugd
zo 24 okt 2021 Het Oog van de Storm 24/10 (zo) Het Oog van de Storm van More Theater Producties , Stadsschouwburg Haarlem, Toneel
zo 24 okt 2021 Ice Skates And Other Cruelties 24/10 (zo) Ice Skates And Other Cruelties van Camille Paycha , De Nieuwe Vorst, Tilburg, Circus
zo 24 okt 2021 Mijn spreekbeurt gaat over een dooie schilder (8+) 24/10 (zo) Mijn spreekbeurt gaat over een dooie schilder (8+) van Theater WEI , Zaantheater, Zaandam, Jeugd
ma 25 okt 2021 Press 25/10 (ma) Press van Camiel Corneille , Festival Circolo, PRESS, Tilburg, Circus
ma 25 okt 2021 Uitreiking Cabaretprijzen 2021 25/10 (ma) Uitreiking Cabaretprijzen 2021 van KRRROET, onderdeel van CABARETFESTIVAL PEPER , Diligentia, Den Haag, Cabaret
ma 25 okt 2021 Little women 25/10 (ma) Little women van Bruun Kuijt , DeLaMar West, Amsterdam, Musical
ma 25 okt 2021 Daar moet je heen 25/10 (ma) Daar moet je heen van Rosa da Silva , De Kleine Komedie, Amsterdam , Cabaret
di 26 okt 2021 CM_30 26/10 (di) CM_30 van Kolja Huneck , De Nieuwe Vorst, Tilburg, Circus
di 26 okt 2021 FASHIONCLASH Festival 26/10 (di) - 28/10 (do) FASHIONCLASH Festival , Maastricht , Bewegingstheater
wo 27 okt 2021 Willy Wolf (8+) 27/10 (wo) Willy Wolf (8+) van La Contrebande , Tent: Icarus, Circus
wo 27 okt 2021 To Speak Light Pours Out 27/10 (wo) To Speak Light Pours Out van Kate McIntosh , SPRING in Autumn, Het Huis Utrecht, Performance
wo 27 okt 2021 IBUIBU BELU: Bodies of Borders 27/10 (wo) IBUIBU BELU: Bodies of Borders van Eko Supriyanto , SPRING in Autumn, Stadsschouwburg Utrecht, Dans
wo 27 okt 2021 SPRING in Autumn 27/10 (wo) - 31/10 (zo) SPRING in Autumn van SPRING en Stadsschouwburg Utrecht , Utrecht, Dans
wo 27 okt 2021 1984 27/10 (wo) 1984 van New European Ensemble , Muziekgebouw, Amsterdam , Muziektheater
wo 27 okt 2021 Tutti Frutti 27/10 (wo) Tutti Frutti van Compagnie Los Putos Makinas , Tent: Harmonia, Circus
wo 27 okt 2021 L'Haal 27/10 (wo) L'Haal van Khalid Benghrib , SPRING in Autumn, Stadsschouwburg Utrecht, Dans
do 28 okt 2021 Orthopedica Corporatio 28/10 (do) Orthopedica Corporatio van Marina Mascarell - Mercat de les Flors, Korzo Theatre, Dance Forum Taipei, New Zealand Dance Company, with the support of Danseu Festival , Korzo, Den Haag, Dans
do 28 okt 2021 How To Exit A Reality (Attempt 1 of 19) 28/10 (do) How To Exit A Reality (Attempt 1 of 19) van Andrea Božić & Julia Willms | TILT in collaboration with the moon , Theater Kikker, Utrecht, Participatietheater
do 28 okt 2021 La Lawaai 28/10 (do) La Lawaai van Castel Bianco , Theater Dakota, Den Haag., Cabaret
do 28 okt 2021 Our Arms Grew Together 28/10 (do) Our Arms Grew Together van Marta & Kim , Festival Circolo, Theater de Nieuwe Vorst, Tilburg, Circus
do 28 okt 2021 Moeder van Glas 28/10 (do) Moeder van Glas van Productiehuis Lente , Schouwburg Amstelveen, Toneel
do 28 okt 2021 Ze bedoelen het goed 28/10 (do) Ze bedoelen het goed van Glodi Lungungu , De Kleine Komedie, Amsterdam , Cabaret
do 28 okt 2021 De Schuldige 28/10 (do) De Schuldige van KIK Productions , De Lieve Vrouw, Amersfoort, Toneel
vr 29 okt 2021 Carrying My Father 29/10 (vr) Carrying My Father van There There Company , Tent: Harmonia, Circus
vr 29 okt 2021 Ensaio uma para Cartografia 29/10 (vr) Ensaio uma para Cartografia van Mónica Calle en Casa Conveniente e Zona Não Vigiada , SPRING in Autumn, Stadsschouwburg Utrecht, Dans
vr 29 okt 2021 Si ça tombe…(Als het wankelt…) 29/10 (vr) Si ça tombe…(Als het wankelt…) van Walking Faces Mime , De Plaats Theater, Arnhem, Mime
vr 29 okt 2021 Kneppelfreed 29/10 (vr) Kneppelfreed van Pier21 , Paleis van Justitie, Leeuwarden, Toneel
vr 29 okt 2021 The Ecstatic 29/10 (vr) The Ecstatic van Jeremy Nedd en Impilo Mapantsula , SPRING in Autumn, Stadsschouwburg Utrecht, Dans
vr 29 okt 2021 LÍX 29/10 (vr) LÍX van X_YUSUF_BOSS , Grand Theatre, Groningen , Dans
vr 29 okt 2021 Welkom bij mijn zielige jeugd 29/10 (vr) Welkom bij mijn zielige jeugd van Aaf Brandt Corstius , De Goudse Schouwburg, Gouda, Toneel
za 30 okt 2021 Meer dan mogelijk 30/10 (za) Meer dan mogelijk van Thijs van de Meeberg , Schouwburg Amstelveen , Cabaret
za 30 okt 2021 Somehow. 30/10 (za) Somehow. van IF CIA , Tent: Fontys Arena, Circus
za 30 okt 2021 Before/After 30/10 (za) Before/After van NITE - NNT , Schouwburg van Groningen, Dans
za 30 okt 2021 Seek Bromance 30/10 (za) Seek Bromance van Samira Elagoz , SPRING in Autumn, Het Huis Utrecht, Performance
za 30 okt 2021 Groei 30/10 (za) Groei van Veenfabriek & Susies Haarlok i.sm. Naturalis , Theater Ins Blau, Leiden, Muziektheater
za 30 okt 2021 Een oprechte ode aan de Ironie 30/10 (za) Een oprechte ode aan de Ironie van De Warme Winkel , Internationaal Theater Amsterdam, Toneel
za 30 okt 2021 De Dingen Die Begraven Liggen 30/10 (za) De Dingen Die Begraven Liggen van Orkater, De Nieuwkomers , Toneelschuur, Haarlem , Muziektheater
za 30 okt 2021 Belle en het Beest De Musical 30/10 (za) Belle en het Beest De Musical van Van Hoorne Entertainment , Schouwburg De Meerse, Hoofddorp, Musical
za 30 okt 2021 A country inside my head (14+) 30/10 (za) A country inside my head (14+) van HNTjong , Johan de Wittcollege, Den Haag, Jeugd
za 30 okt 2021 Verbunden 30/10 (za) Verbunden van Fynn Neb , Festival Circolo, Fontys Arena, Tilburg, Circus
za 30 okt 2021 Il en Fallait Deux 30/10 (za) Il en Fallait Deux van CIE SEA , Tent: Fontys Arena, Circus
za 30 okt 2021 Sloopkogel 30/10 (za) Sloopkogel van Bellevue Lunchtheater | Don Duyns , Bellevue Lunchtheater, Amsterdam, Toneel
za 30 okt 2021 7 30/10 (za) 7 van Radouan Mriziga , SPRING in Autumn, Werkspoorfabriek, Utrecht, Dans
zo 31 okt 2021 René 31/10 (zo) René van Sinking Sideways , De Nieuwe Vorst, Tilburg, Circus
zo 31 okt 2021 Flamenco Fluisterstad (2+) 31/10 (zo) Flamenco Fluisterstad (2+) van Simone de Jong , Muziekgebouw, Amsterdam , Jeugd
zo 31 okt 2021 Together 31/10 (zo) Together van Leja Jurišić, Marko Mandić , SPRING in Autumn, Stadsschouwburg Utrecht, Toneel
november 2021
Première Titel Beschrijving
wo 3 nov 2021 Silaba 3/11 (wo) Silaba van Erik SjOholm, Naomi Namutebi, Betal Özay , Podium Mozaïek, Amsterdam, Storytelling
wo 3 nov 2021 Welcome to our Guesthouse #5 3/11 (wo) - 6/11 (za) Welcome to our Guesthouse #5 van Productiehuis Theater Rotterdam , Theater Rotterdam, Witte de With,
wo 3 nov 2021 Hier ben ik 3/11 (wo) Hier ben ik van Claudia de Breij , Theater Carré, Amsterdam, Cabaret
do 4 nov 2021 The play between 4/11 (do) The play between van NDT 2 , Amare, Den Haag, Dans
do 4 nov 2021 Don Giovanni - Reprise 4/11 (do) Don Giovanni - Reprise van De Nationale Opera , Nationale Opera & Ballet, Amsterdam, Opera
do 4 nov 2021 Slachtvisite 4/11 (do) Slachtvisite van Peergroup , De Molkfabryk, Burgum, Performance
do 4 nov 2021 Ego 4/11 (do) Ego van Alex Ploeg , De Kleine Komedie, Amsterdam , Cabaret
do 4 nov 2021 Next to Normal 4/11 (do) Next to Normal van De Theaterrepubliek , Polanentheater, Amsterdam, Musical
do 4 nov 2021 De sleutel van de schatkamer – Podiumkunst.net manifestatie 4/11 (do) De sleutel van de schatkamer – Podiumkunst.net manifestatie , Podium Hoge Woerd, Utrecht,
do 4 nov 2021 King Lear 4/11 (do) King Lear van Schauspielhaus Bochum , Internationaal Theater Amsterdam, Toneel
do 4 nov 2021 Wittgenstein 4/11 (do) Wittgenstein van Bo Tarenskeen , Frascati, Amsterdam, Toneel
vr 5 nov 2021 A new brain 5/11 (vr) A new brain van Stichting Leeghwater Musicals , Zonnehuis, Amsterdam , Toneel
vr 5 nov 2021 THE DATINGSHOW 5/11 (vr) THE DATINGSHOW van Melanie Bonajo | IMPAKT Festival , Online: Planet IMPAKT, Performance
vr 5 nov 2021 DansClick 23 5/11 (vr) DansClick 23 van Korzo , SPOT Stadsschouwburg, Groningen , Dans
vr 5 nov 2021 Pianohuis 5/11 (vr) Pianohuis van Ella & Her Man , De Bilder, Warga , Muziektheater
vr 5 nov 2021 Dorian 5/11 (vr) Dorian van Bastiaan Vandendriessche , Podium Mozaïek, Amsterdam, Storytelling
za 6 nov 2021 KillJoy Quiz 6/11 (za) KillJoy Quiz van Luanda Casella & NTGent , Stadsschouwburg Utrecht, Participatietheater
za 6 nov 2021 De prins van Oranje (7+) 6/11 (za) De prins van Oranje (7+) van Dieuwertje Blok, Jeroen Kramer , De Kom, Nieuwegein, Jeugd
za 6 nov 2021 Bloedkoraal 6/11 (za) Bloedkoraal van Jack Wouterse en TOEAC , De Verkadefabriek in ’s-Hertogenbosch., Muziektheater
za 6 nov 2021 #HELD(IN) 6/11 (za) #HELD(IN) van Storytelling Centre , Podium Mozaïek, Amsterdam, Storytelling
za 6 nov 2021 Yerma 6/11 (za) Yerma van Het Nationale Theater | Eline Arbo , Het Nationale Theater, Den Haag, Toneel
za 6 nov 2021 Wrak 6/11 (za) Wrak van Fadua El Akchaoui , Huis Oostpool, Arnhem, Toneel
za 6 nov 2021 Puppet King Richard II 6/11 (za) Puppet King Richard II van Gregory Gudgeon & Lucas Augustine | Pocket Epics , Podium Mozaïek, Amsterdam, Objecttheater
za 6 nov 2021 Alles Over-Winnen 6/11 (za) Alles Over-Winnen van Nora Akachar , Podium Mozaïek, Amsterdam (Amsterdam Storytelling Festival) , Storytelling
za 6 nov 2021 Revelations 6/11 (za) Revelations , Podium Mozaïek, Amsterdam , Storytelling
za 6 nov 2021 De Ramptoerist 6/11 (za) De Ramptoerist van Theater Tocht , De Gelderlandfabriek, Culemborg, Toneel
zo 7 nov 2021 Willem Junior 7/11 (zo) Willem Junior van STENT Producties , Theater de Speeldoos, Baarn, Jeugd
zo 7 nov 2021 Thuis (2+) 7/11 (zo) Thuis (2+) van Mime Wave Kids , Nationale Theater, Den Haag, Jeugd
ma 8 nov 2021 (S)EXPERIMENT 8/11 (ma) (S)EXPERIMENT van Kirsten van Teijn , De Kleine Komedie, Amsterdam, Cabaret
ma 8 nov 2021 Climate Comedy Night 8/11 (ma) Climate Comedy Night van HIER , Tivoli Vredenburg, Utrecht, Cabaret
wo 10 nov 2021 Forever Young 10/11 (wo) Forever Young van Fourmation , Warehouse Theatre, Amsterdam , Bewegingstheater
do 11 nov 2021 De Kersenvla 11/11 (do) De Kersenvla van Abattoir Fermé , De Nieuwe Vorst, Tilburg, Toneel
do 11 nov 2021 Commune 11/11 (do) Commune van Maria Magdalena Kozlowska / Frascati Producties , Frascati, Amsterdam, Muziektheater
vr 12 nov 2021 Naar de overkant van de nacht 12/11 (vr) Naar de overkant van de nacht van Theatergezelschap Afslag Eindhoven , Domani, Venlo, Toneel
vr 12 nov 2021 THE RED BOX 12/11 (vr) THE RED BOX van THE RED BOX Projects , Badhuistheater, Amsterdam , Toneel
vr 12 nov 2021 Roméo & Juliette 12/11 (vr) Roméo & Juliette van Charles Gounod , Theater a/h Vrijthof, Maastricht, Opera
vr 12 nov 2021 Meepesaant Groningen 12/11 (vr) Meepesaant Groningen van BM Producties & MUGMETDEGOUDENTAND , Der Aa-Theater, Groningen, Cabaret
za 13 nov 2021 The Arrival of Mr. Z 13/11 (za) The Arrival of Mr. Z van Meriç Artaç | Dag in de Branding , Nieuwe Kerk, Den Haag, Muziektheater
za 13 nov 2021 Anansi 13/11 (za) Anansi van De Nationale Opera , Nationale Opera & Ballet, Amsterdam, Opera
za 13 nov 2021 Hoe Anansi the Stories of the World bevrijdde 13/11 (za) Hoe Anansi the Stories of the World bevrijdde van Nationale Opera en Ballet , Nationale Opera & Ballet , Amsterdam, Dans
za 13 nov 2021 Meisjes pakken de jongens 13/11 (za) Meisjes pakken de jongens van De Toneelmakerij , Jeugdtheater de Krakeling, Amsterdam, Jeugd
za 13 nov 2021 Hoe dan?! 13/11 (za) Hoe dan?! van Christel de Laat , Theater De Blauwe Kei, Veghel, Cabaret
za 13 nov 2021 Hotel Wonderland 13/11 (za) Hotel Wonderland , Hembrug Zaandam, Participatietheater
za 13 nov 2021 Fluiten in het donker 13/11 (za) Fluiten in het donker van Helmert Woudenberg , Het Nationale Theater, Den Haag, Toneel
zo 14 nov 2021 De Grote puntje puntje show (6+) 14/11 (zo) De Grote puntje puntje show (6+) van Het NUT & Wijkrestaurant Venster , Wijkrestaurant Venster, Utrecht , Divers
ma 15 nov 2021 Snowponies, een Merrie Christmas 15/11 (ma) Snowponies, een Merrie Christmas van Alex Klaasen , Schouwburg Amstelveen, Cabaret
ma 15 nov 2021 The Mousetrap 15/11 (ma) The Mousetrap van Jasper Verheugd , Koninklijke Schouwburg, Den Haag, Toneel
di 16 nov 2021 Dit is het nou 16/11 (di) Dit is het nou van Janneke de Bijl , De Kleine Komedie, Amsterdam, Cabaret
wo 17 nov 2021 Broeden 17/11 (wo) Broeden van Grof Geschud , Verkadefabriek, Den Bosch, Cabaret
wo 17 nov 2021 Best Of 17/11 (wo) Best Of van Tobi Kooiman , De Kleine Komedie, Amsterdam, Cabaret
do 18 nov 2021 Come From Away 18/11 (do) Come From Away van Medialane , Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam , Musical
vr 19 nov 2021 IN FIRST PERSON: THE PLAYROOM 19/11 (vr) IN FIRST PERSON: THE PLAYROOM van Daniel Mariblanca , Theater Kikker, Utrecht, Dans
vr 19 nov 2021 KARELIA: A QUEER FOREST FANTASY IN TWO PARTS 19/11 (vr) KARELIA: A QUEER FOREST FANTASY IN TWO PARTS van Once We Were Islands , Theater Kikker, Utrecht, Toneel
vr 19 nov 2021 Angry Alan 19/11 (vr) Angry Alan van Theatercollectief Akkers en Velden , Theater van Tryater, Leeuwarden, Cabaret
vr 19 nov 2021 Outsourcing of de kunst van het uitbesteden 19/11 (vr) Outsourcing of de kunst van het uitbesteden van theatercollectief Illustere Figuren , De Lawei, Drachten, Toneel
vr 19 nov 2021 X Y I 19/11 (vr) X Y I van Bureau Pees , Jonge Harten Festival, Groningen, Toneel
vr 19 nov 2021 1-800-LONGING4IT 19/11 (vr) 1-800-LONGING4IT van Mass Hysteria , TELEFONISCHE PERFORMANCE, Performance
za 20 nov 2021 Majka 20/11 (za) Majka , Theater De Generator, Leiden, Dans
za 20 nov 2021 Tot hier en niet verder 20/11 (za) Tot hier en niet verder van Jasper van Kuijk , Cultuurcentrum Griffioen, Amstelveen, Cabaret
za 20 nov 2021 Dissident 20/11 (za) Dissident van Lara Staal & NTGent , Theater Rotterdam , Toneel
za 20 nov 2021 Girls & Boys 20/11 (za) Girls & Boys van Toneelgroep Oostpool , Stadstheater Arnhem, Toneel
zo 21 nov 2021 Youth for Sex 21/11 (zo) Youth for Sex van Maxime Dreesen , Stadsschouwburg, Utrecht, Dans
zo 21 nov 2021 TITANIC 21/11 (zo) TITANIC van De Graaf & Cornelissen Entertainment , Kunstlinie, Almere, Musical
ma 22 nov 2021 DAVID of hoe we ons bedacht hebben 22/11 (ma) DAVID of hoe we ons bedacht hebben van De Koe , De nieuwe oost, Arnhem , Toneel
di 23 nov 2021 I Am Hope (12+) 23/11 (di) I Am Hope (12+) van TEN Producties , Deltion College, Zwolle, Jeugd
do 25 nov 2021 Moedig Voorwaarts 25/11 (do) Moedig Voorwaarts van Diederik van Vleuten , De Kleine Komedie, Amsterdam, Cabaret
do 25 nov 2021 Cameretten 25/11 (do) - 27/11 (za) Cameretten van Cameretten , Oude Luxor Theater, Rotterdam, Cabaret
do 25 nov 2021 Plan B 25/11 (do) Plan B van Victor Luis van Es , Theater Bellevue, Amsterdam, Toneel
vr 26 nov 2021 This is not a circus 26/11 (vr) - 28/11 (zo) This is not a circus van TENT , Theater Bellevue, Amsterdam, Circus
vr 26 nov 2021 Het Waarom Beantwoord 26/11 (vr) Het Waarom Beantwoord van Productiehuis Theater Rotterdam: Mathieu Wijdeven , TR Schouwburg, Rotterdam, Toneel
za 27 nov 2021 Storm voor wie wakker is 27/11 (za) Storm voor wie wakker is van House of Nouws , De Nieuwe Vorst, Tilburg, Muziektheater
za 27 nov 2021 De Mens en ik 27/11 (za) De Mens en ik van Tim Fransen , Diligentia, Den Haag, Cabaret
zo 28 nov 2021 ONE de Musical 28/11 (zo) ONE de Musical van Roel Pieters , Studio's Aalsmeer, Aalsmeer, Musical
december 2021
Première Titel Beschrijving
do 2 dec 2021 Woven state 2/12 (do) Woven state van NDT 1 , Amare, Den Haag, Dans
vr 3 dec 2021 God 99 - Bar by bar, night by night, story by story, onward! 3/12 (vr) God 99 - Bar by bar, night by night, story by story, onward! van Productiehuis Theater Rotterdam: Enkidu / Platform 0090 , TR Schouwburg, Rotterdam , Toneel
vr 3 dec 2021 BEN 3/12 (vr) BEN van BOG. en Het Zuidelijk Toneel , De Nieuwe Vorst, Tilburg, Toneel
vr 3 dec 2021 Lelies 3/12 (vr) Lelies van NDM Theaterproducties , Lelies, Musical
za 4 dec 2021 La Traviata 4/12 (za) La Traviata van Nationale Opera & Ballet , Nationale Opera en Ballet, Amsterdam, Opera
za 4 dec 2021 Dagen van Rijst 4/12 (za) Dagen van Rijst van Bodil de la Parra | Via Rudolphi Producties , Meervaart, Amsterdam, Muziektheater
za 4 dec 2021 Gardenia 10 jaar later 4/12 (za) Gardenia 10 jaar later van Alain Platel, Frank Van Laecke, Steven Prengels / NTGent & les ballets C de la B , Internationaal Theater Amsterdam, Toneel
za 4 dec 2021 Wave 4/12 (za) Wave van Another Kind of Blue , Rijswijkse Schouwburg, Dans
di 7 dec 2021 Absurd 7/12 (di) Absurd van Nabil , Kleine Komedie, Amsterdam , Divers
do 9 dec 2021 SUPERNOVA 9/12 (do) SUPERNOVA van Holiday on Ice , Zwolle, Dans
vr 10 dec 2021 Mijs met de Zwavelstokjes 10/12 (vr) Mijs met de Zwavelstokjes van Holland Opera , De Veerensmederij, Amersfoort , Muziektheater
za 11 dec 2021 Notenkraker en Muizenkoning 11/12 (za) Notenkraker en Muizenkoning van Het Nationale Ballet , Nationale Opera & Ballet , Amsterdam, Dans
za 11 dec 2021 Restante 11/12 (za) Restante van Jan Beuving , De Kleine Komedie, Amsterdam, Cabaret
ma 13 dec 2021 Harrie neemt de benen 13/12 (ma) Harrie neemt de benen van Jon van Eerd | Pretpakhuis , De Meervaart, Amsterdam, Toneel
di 14 dec 2021 Madam Scrooge 14/12 (di) Madam Scrooge van Opera Spanga , Rotterdam (Locatie nog onbekend) , Muziektheater
wo 15 dec 2021 Dans voor actrice 15/12 (wo) Dans voor actrice van tg STAN | Jolente De Keersmaeker , De Brakke Grond, Amsterdam , Dans
vr 17 dec 2021 Paleis der Wonderen (8+) 17/12 (vr) Paleis der Wonderen (8+) van Ashton Brothers , Stadsschouwburg, Haarlem , Circus
za 18 dec 2021 Schwung 18/12 (za) Schwung van Samir Fighil , Theater De Meervaart, Amsterdam, Cabaret
di 21 dec 2021 De kleine zeemeermin 21/12 (di) De kleine zeemeermin van Theater Utrecht i.s.m. Stadsschouwburg Utrecht , Stadsschouwburg Utrecht, Jeugd
do 23 dec 2021 Koning (6+) 23/12 (do) Koning (6+) van De Stokerij en Theater aan de Schie , Theater aan de Schie, Schiedam, Jeugd
do 23 dec 2021 Zinderella (10+) 23/12 (do) Zinderella (10+) van Maas theater en dans , Stadsschouwburg Groningen, Dans
zo 26 dec 2021 Kerstgala 2021 - Kerst met Kylián 26/12 (zo) Kerstgala 2021 - Kerst met Kylián van Introdans , Stadstheater Arnhem, Dans
wo 29 dec 2021 Kunst (4+) 29/12 (wo) Kunst (4+) van Onder het Buro, Tessa & Olivier , Maaspodium, Rotterdam, Jeugd
januari 2022
Première Titel Beschrijving
zo 2 jan 2022 Als het sneeuwt (2+) 2/1 (zo) Als het sneeuwt (2+) van Simone de Jong , Jeugdtheater de Krakeling, Amsterdam, Dans
di 4 jan 2022 Blinde Vlek 4/1 (di) Blinde Vlek van Het Houten Huis & Wabi Sabi , , Circus
za 8 jan 2022 EDWARD II - The Gay King 8/1 (za) EDWARD II - The Gay King van Oostpool , Huis Oostpool, Toneel
za 8 jan 2022 BullyBully (3+) 8/1 (za) BullyBully (3+) van Maas theater en dans , Maaspodium Rotterdam, Jeugd
zo 9 jan 2022 Koning bakt een huis (2+) 9/1 (zo) Koning bakt een huis (2+) van De Witte pomp , Muziekgebouw aan ‘t IJ Amsterdam, Jeugd
za 15 jan 2022 FCKD! 15/1 (za) FCKD! van Oldenhermanns , Theater Walhalla, Rotterdam, Cabaret
za 15 jan 2022 R.I.O.T. 15/1 (za) R.I.O.T. van Theater Rotterdam | Alida Dors , Theater Rotterdam, Dans
wo 19 jan 2022 Bonita Avenue 19/1 (wo) Bonita Avenue van Korthals Stuurman Theaterbureau & Theaterproducties | Hanneke Braam , Wilminktheater, Enschede, Toneel
wo 19 jan 2022 SNEU 19/1 (wo) SNEU van André Manuel , Stadsschouwburg, Utrecht, Cabaret
do 20 jan 2022 Le lacrime di Eros 20/1 (do) Le lacrime di Eros van De Nationale Opera , Nationale Opera & Ballet, Amsterdam, Opera
do 20 jan 2022 Met z’n allen 20/1 (do) Met z’n allen van Lisa Ostermann , De Kleine Komedie, Amsterdam, Cabaret
vr 21 jan 2022 De wildernis 21/1 (vr) De wildernis van Wende, Toneelgroep Oostpool , Paradiso, Amsterdam, Divers
za 22 jan 2022 Giulio Cesare in Egitto 22/1 (za) Giulio Cesare in Egitto van Nederlandse Reisopera , Wilminktheater, Enschede, Opera
za 22 jan 2022 Lonely Pony 22/1 (za) Lonely Pony van Anne en Lisa , Schouwburg Amstelveen, Cabaret
zo 23 jan 2022 Schone Slaapsters 23/1 (zo) Schone Slaapsters van ITA, Julien Gosselin , ITA, Amsterdam, Toneel
ma 24 jan 2022 Koefnoen Live 24/1 (ma) Koefnoen Live van More Theater Producties , DeLaMar Theater, Amsterdam, Toneel
wo 26 jan 2022 Niet wat je denkt 26/1 (wo) Niet wat je denkt van Bos Theaterproducties , Theater Bellevue, Amsterdam, Cabaret
do 27 jan 2022 Niet mijn apen, niet mijn circus 27/1 (do) Niet mijn apen, niet mijn circus van Wim Helsen , De Kleine Komedie, Amsterdam, Cabaret
vr 28 jan 2022 The Roaring Twenties 28/1 (vr) The Roaring Twenties van Släpstick , Koninklijke Schouwburg, Den Haag, Bewegingstheater
za 29 jan 2022 Salome - reprise 29/1 (za) Salome - reprise van De Nationale Opera , Nationale Opera & Ballet, Amsterdam, Opera
februari 2022
Première Titel Beschrijving
wo 2 feb 2022 Late Beethoven: Reimagined 2/2 (wo) Late Beethoven: Reimagined van Urban Jazz Dance Company, Calder Quartet , Muziekgebouw Amsterdam, Grote Zaal , Dans
wo 2 feb 2022 Holland Dance Festival 2022 2/2 (wo) - 19/2 (za) Holland Dance Festival 2022 van Holland Dance Festival , Den Haag, Amsterdam, Delft, Tilburg en Rotterdam, Dans
do 3 feb 2022 De Ziel 3/2 (do) De Ziel van Lebbis , Theater de Veste, Delft, Circus
do 3 feb 2022 Traces left within 3/2 (do) Traces left within van NDT 1 , Amare, Den Haag, Dans
di 8 feb 2022 De situatie 8/2 (di) De situatie van Martijn Kardol , De Kleine Komedie, Amsterdam, Cabaret
wo 9 feb 2022 LOO 9/2 (wo) LOO van Theater Orpheus , Theater Orpheus, Apeldoorn, Muziektheater
za 12 feb 2022 Allemaal of niemand 12/2 (za) Allemaal of niemand van Lonneke Dort , Schouwburg Amstelveen , Cabaret
wo 16 feb 2022 The Return of the Comeback 16/2 (wo) The Return of the Comeback van Kamagurka & Herr Seele , De Kleine Komedie, Amsterdam, Cabaret
do 17 feb 2022 Gevangenis Monologen 3 17/2 (do) Gevangenis Monologen 3 van Ideefix Film & Media , NDSM theater, Amsterdam , Toneel
vr 18 feb 2022 Einde verhaal 18/2 (vr) Einde verhaal van Eveline van Rijswijk , Koninklijke Schouwburg, Den Haag, Cabaret
vr 18 feb 2022 CRISPR 18/2 (vr) CRISPR van Theater Rotterdam | Davy Pieters , TR Witte de With, Rotterdam, Toneel
vr 18 feb 2022 Goud & Nieuw 18/2 (vr) Goud & Nieuw van Introdans , Stadstheater Arnhem, Dans
za 19 feb 2022 De Roep van de Jungle 19/2 (za) De Roep van de Jungle van Dirk Scheele , DeLaMar Theater, Amsterdam , Jeugd
za 19 feb 2022 Gif 19/2 (za) Gif van Korthals Stuurman Theaterbureau & Theaterproducties | Johan Doesburg , Leidse Schouwburg , Toneel
do 24 feb 2022 followfollow (12+) 24/2 (do) followfollow (12+) van fABULEUS , Maas Rotterdam, Dans
vr 25 feb 2022 Lucky Luuk 25/2 (vr) Lucky Luuk van Meneer Monster , Jeugdtheater de Krakeling, Amsterdam, Jeugd
ma 28 feb 2022 Muk (2+) 28/2 (ma) Muk (2+) van De Grote Haay , De Lieve Vrouw, Amersfoort, Jeugd
maart 2022
Première Titel Beschrijving
vr 4 mrt 2022 Mamma Medea 4/3 (vr) Mamma Medea van Suburbia , Kunstlinie Almere Flevoland (KAF), Almere, Toneel
za 5 mrt 2022 Eurydice - Die Liebenden blind 5/3 (za) Eurydice - Die Liebenden blind van De Nationale Opera , Opera Forward Festival, Nationale Opera & Ballet, Amsterdam, Opera
zo 6 mrt 2022 Mega Mindy Show 6/3 (zo) Mega Mindy Show van Studio 100 , Theater Zuidplein, Rotterdam , Jeugd
zo 6 mrt 2022 Prinses Arabella: Aangenamelijk! (5+) 6/3 (zo) Prinses Arabella: Aangenamelijk! (5+) van Rose Stories , DeLaMar Theater, Amsterdam, Jeugd
zo 6 mrt 2022 Een meeuw 6/3 (zo) Een meeuw van Toneelgroep Maastricht , Theater aan het Vrijthof, Maastricht , Toneel
zo 13 mrt 2022 Boer Boris is de baas (4+) 13/3 (zo) Boer Boris is de baas (4+) van Klein Amsterdam Producties , Stadsschouwburg, Utrecht, Jeugd
vr 18 mrt 2022 Slachthuis Vijf 18/3 (vr) Slachthuis Vijf van Theater Rotterdam | Erik Whien , Theater Rotterdam, Toneel
di 22 mrt 2022 S P R A A K M A K E R S 22/3 (di) S P R A A K M A K E R S , De Flint, Amersfoort, Storytelling
do 24 mrt 2022 Folks & Fools 24/3 (do) Folks & Fools van Maxim Storms & Lobke Leirens , Festival Cement, 's Hertogenbosch , Toneel
zo 27 mrt 2022 Etty Hillesum - Dat onverwoestbare in mij 27/3 (zo) Etty Hillesum - Dat onverwoestbare in mij van Julika Marijn , Singer Laren, Toneel
do 31 mrt 2022 Midzomernachtsdroom 31/3 (do) Midzomernachtsdroom van Oostpool, Introdans, PHION en Musis & Stadstheater Arnhem , Stadstheater Arnhem, Dans
april 2022
Première Titel Beschrijving
za 2 apr 2022 Bruid te koop! 2/4 (za) Bruid te koop! van Nederlandse Reisopera , Wilminktheater, Enschede, Opera
do 7 apr 2022 Ik ben er even niet (8+) 7/4 (do) Ik ben er even niet (8+) van Maas theater en dans , Maaspodium Rotterdam, Dans
zo 10 apr 2022 Judas 10/4 (zo) Judas van ITA, Robert Icke , ITA, Amsterdam, Toneel
vr 15 apr 2022 De Meester en Margarita 15/4 (vr) De Meester en Margarita van Orkater, De Nieuwkomers, KONVOOI , Toneelschuur, Haarlem , Muziektheater
za 16 apr 2022 De Toverberg 16/4 (za) De Toverberg van ITA, FC Bergman , ITA, Amsterdam, Toneel
do 21 apr 2022 Micha Wertheim voor heel even 21/4 (do) Micha Wertheim voor heel even van Micha Wertheim , De Kleine Komedie, Amsterdam, Cabaret
do 21 apr 2022 Sudden and suspended 21/4 (do) Sudden and suspended van NDT 2 , Amare, Den Haag, Dans
zo 24 apr 2022 Uit het hoofd 24/4 (zo) Uit het hoofd van Maria Goos , Stadsschouwburg Haarlem, Toneel
vr 29 apr 2022 De Jas (10+) 29/4 (vr) De Jas (10+) van De Witte pomp i.s.m. Nordland Visual Theatre , Jeugdtheater de Krakeling, Amsterdam, Jeugd
mei 2022
Première Titel Beschrijving
vr 6 mei 2022 Dreams 360 6/5 (vr) Dreams 360 van NDT 1 , Amare, Den Haag, Dans
za 7 mei 2022 THE BUTCHER 7/5 (za) THE BUTCHER van LOD muziektheater , de Brakke Grond, Amsterdam, Muziektheater
za 7 mei 2022 Anna Bolena 7/5 (za) Anna Bolena van De Nationale Opera , Nationale Opera & Ballet, Amsterdam, Opera
za 7 mei 2022 Dagboek van een herdershond 7/5 (za) Dagboek van een herdershond van Toneelgroep Maastricht , MECC, Maastricht, Musical
do 12 mei 2022 Tosca 12/5 (do) Tosca van De Nationale Opera , Nationale Opera & Ballet, Amsterdam, Opera
za 14 mei 2022 FTBLL - Can you kick it 14/5 (za) FTBLL - Can you kick it van ISH Dance Collective , Meervaart, Amsterdam , Dans
juni 2022
Première Titel Beschrijving
vr 3 jun 2022 Der Freischütz 3/6 (vr) Der Freischütz van De Nationale Opera , Holland Festival, Nationale Opera & Ballet, Amsterdam , Opera
vr 10 jun 2022 Run Quiet 10/6 (vr) Run Quiet van Dalton Jansen , Theater Rotterdam Schouwburg, Dans
vr 10 jun 2022 Festival Oerol 2022 10/6 (vr) - 19/6 (zo) Festival Oerol 2022 , Terschelling,
wo 22 jun 2022 The Waves 22/6 (wo) The Waves van Khadija El Kharraz Alami , Theater Rotterdam, Witte de With, Toneel
wo 22 jun 2022 Cinedans FEST 22/6 (wo) - 26/6 (zo) Cinedans FEST van Cinedans in partnership with DANCESCREEN'22 by the IMZ International Music + Media Centre , Eye Filmmuseum., Amsterdam, Dans
do 23 jun 2022 End of Season met Phion 23/6 (do) End of Season met Phion van Introdans , Stadstheater Arnhem, Dans
juli 2022
Première Titel Beschrijving
za 9 jul 2022 Titus & Fien Zomershow 9/7 (za) Titus & Fien Zomershow van Van Hoorne Entertainment , RAI, Amsterdam , Cabaret
di 19 jul 2022 STORM 19/7 (di) STORM van LeineRoebana , Chassé Theater, Breda, Dans
oktober 2022
Première Titel Beschrijving
ma 3 okt 2022 Spektakelmusical De Tocht 3/10 (ma) Spektakelmusical De Tocht van De Tocht BV , Leeuwarden, Musical
ma 10 okt 2022 Blind Date 10/10 (ma) Blind Date van De Theater BV , DeLaMar Theater, Amsterdam, Musical